Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ikony kanałów nie są wyświetlane ( tvheadend )
#1
Mam pytanie odnośnie ikon kanałów dla stacji TV / Tvhedaned . Trochę namieszałem w systemie u mnie jest to CoreElec
....mając dziwną kombinację stacji TV z listy m3u a także stacji radiowych również z listy m3u. Wcześniej działało to OK ? wpisy dotyczące ikon epg.ovh z pliku .m3u radiowego usmołem żeby nie uaktualniało w/w bo i po co jeśli jest ich tylko kilka :-)
Jednak musiałem zresetować bazy danych plików wideo itp i nie wiem czy nie usunąłem przypadkowo coś niepotrzebnego ? /storage/.kodi/userdata/Database
Efekt jest taki że pomimo wskazywania ścieżki do folderu z ikonami kanałów u mnie : /storage/logo
oczywiście picon-y ściągnięte z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i kliknięciu w ustawieniach / telewizja / menu ekranowe / wyszukaj brakujących ikon ... szuka ale efekt jest mizerny zapisuje tylko kilkanaście pozycji ze 150 :-) 
Jak wejdę w edycję jakiegoś kanału to oczywiście można to poprawić ręcznie wskazując każdą z osobna ale jest tego dość dużo ! ...dziwne po wcześniej szukanie i restart CE pomagał teraz nic nie działa.
Ps. stacje radiowe z m3u są wskazane w : PVR IPTV Simple Client ...a stacje TV tylko w Tvheadend ( servise / client )
może ktoś przerabiał podobny problem ?
CE chyba tylko automatycznie czyta nazwy np. TVP.png lub Polsat.png ...ale dziwne bo większość ma znak + w nazwach ?
czarna magia chyba zresetuje CE i zacznę wszystko od nowa :-( ...
Od zera to samo więc chyba wina wersji CE 19.5 stable wcześniej chyba było OK na RC3 .... ustawiam wszystko z palca i już polowe ustawiłem :-)
pozdro
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości