Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG dla Crystal IPTV
#21
(12-03-2023, 03:59 PM)sky02 napisał(a): Usunąć z nazwy w liście.m3u "|PL| " Notepad++. Poszukaj było wiele razy na tym forum.
Ja pierdziele masz wszystko wyżej opisane.
o tym to ja wiem tylko że pl mam w 3 kolumnach ...z przodu mam małe litery.... pl... i dwie kolumny przy końcu linku duże litery w ....PL..i które mam usunąć...dziękuje za odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Wysili przykład kanału. Pewnie trzeba będzie przeprowadzić operację w 2, 3 podejściach. Uwierz mi to nie problem Wink
Odpowiedz
#23
(12-03-2023, 05:32 PM)sky02 napisał(a): Wysili przykład  kanału. Pewnie trzeba będzie przeprowadzić operację w 2, 3 podejściach. Uwierz mi to nie problem Wink
może być tak?....
Odpowiedz
#24
Nie bo gówno widzę. Usuń to bo ktoś podepnie się pod Twoją listę. Wyślij na pw do mnie jak nie dajesz radę usunąć danych wrażliwych.
Plik txt w kod.
Odpowiedz
#25
(12-03-2023, 05:46 PM)sky02 napisał(a): Nie bo gówno widzę. Usuń to bo ktoś podepnie się pod Twoją listę. Wyślij na pw do mnie jak nie dajesz radę usunąć danych wrażliwych.
Plik txt w kod.
ok . ale co mam ci konkretnie wysłac
Odpowiedz
#26
No szybka reakcja Smile Jak nie wiesz jak usunąć swoje dane to podeślij mi swoją listę ja ją ogarnę. Albo usunę dane i zrobimy tu z niej przykład dla potomnych.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i link na pw
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Odpowiedz
#28
Ty czytasz? Wink Wyślij mi swoją listę.m3u na pw. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to strona przez którą możesz mi wysłać swój plik podając tylko link.
Odpowiedz
#29
Odpowiedz
#30
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości