Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG dla Crystal IPTV
#41
(25-03-2023, 01:51 PM)sky02 napisał(a): @Zbigniew a jaka jest różnica między adresem + port, a ip? Nie wiem, oświeć mnie. Są dopisane jakieś dodatkowe funkcje do ip?
Tego nie wiem, normalnie z każdego adresu od Crystal powinno być epg bo nadawca to oferuje nawet w swoich APK zawsze było.Ale są tygodnie gdzie nagle znika epg i przez przypadek trafiłem na ten adres.Skoro działa to tylko zmienić na ten co podałem,mam go od 3 tygodni i wszystko jest ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
To bardziej wina dostawcy internetu z którego korzystasz. Coś blokuje. IP omija DNS nie odpytuje go by przekształcić adres a właściwie nazwę na prawdziwy adres. A prawdziwym adresem jest właśnie ip i jeszcze Port 80 i 8080 są podstawowymi których nie trzeba zapisywać. Zmień dns w swoim routerze na 8.8.8.8 i będzie ok, lub na inny niezależny jest wiele. Ba sam możesz stworzyć serwer dns Wink  A temat dotyczy naszego epg nie dostawcy listy. Z tego co  wiem na razie nikt nas nie blokuje.
Ps. Tylko dziwne jak lista działa i wszystko pchane jest przez port:80 To czemu nie działa epg dostawcy?  Dodgy

Wyślijcie mi sam początek listy na pw bez tokena. Wszystko po #EXTM3U.........
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości