Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multimedialny Browser Dezor TV+Filmy+Seie
#1
Video 
Przedstawiam nowy multimedialny browser jak na razie jeszcze Free, ciekawe tylko jak dlugo!
Pracuje na wielu platformach os, tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Po jego instalacji po prostu wprowadzamy kool.to
Uzycie przy nim externego VPN nie zaszkodzi! Cool

Korzystanie i testowanie na wlasna odpowiedzialnosc.

Feedback mile widziany Smile

Podziękowali: arkady1964
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Video 
Coni, wielkie dzięki! Potestowałem trochę przeglądarkę Dezor, ale tylko na Android TV. Moje wrażenia z korzystania z tej przeglądarki opisałem w poście o przeglądarkach na Android TV:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W powyższym poście podałem też link do Twego postu wraz z Twoim Nick-iem. Moim zdaniem, największym atutem przeglądarki Dezor jest możliwość jej działania na wielu systemach, w tym, Aplle, Android, Android TV, Windows, Mac OS, Linux.  Naprawdę, Dezor obsługuje dużo systemów operacyjnych...   Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Video 
Odpowiedz
#4
Sad 
(16-05-2023, 03:02 AM)arkady1964 napisał(a): No cóż, już dawno na swoje usługi wprowadzili  subskrypcje, do dyspozycji zostaje więc sama przeglądarka. Przeglądarka internetowa Dezor została  jednak wycofana z oficjalnego Sklepu Google Play, instalacja możliwa jest tylko z plików APK. Dezor działa, ale przeciętnie, przeglądarka jak na razie nie jest dalej rozwijana (może to się zmieni). Obecnie są dostępne lepsze przeglądarki w Sklepie Google Play np. ADS Browser (BROWSER), które działają lepiej.
Witam,
dzięki za Twoj feedback. Smile

Tak, jako przeglądarka to przestała być już ciekawa.
Ale jedynie to właśnie z tą przeglądarka działa jeszcze kool.to.

Ostatnio wyszedł ciekawy artykuł w chip dotyczący projektu "Tor Browser" działającego na wielu platformach.


Będąc tydzień na urlopie trochę ją testowałem. (z wyszukiwarką DuckDuckGo)
Ma swoje wady i zalety.

Jej plusem jest np. Bezpieczne połączenie przez serwer Tor:

Tor Browser działa również bez konfiguracji ręcznej.
Poziomy bezpieczeństwa regulowane.
Dobre przedłużenia bezpieczeństwa już wstępnie zainstalowane.
Surfowanie w Internecie z przeglądarką open source Firefox.
 
Natomiast jej wolna przepustowość danych jest jej głównym minusem.
 
...Ze względu na zastosowaną technologię surfowanie za pomocą Tor jest wolniejsze niż w przypadku
standardowych przeglądarek. Ponieważ każde żądanie wymaga obejścia przez serwer proxy sieci Tor.
To cena, jaką trzeba zapłacić za nowo odkrytą anonimowość.
W przeciwnym razie możesz surfować po Internecie jak zwykle, tylko z małą, ale ważną różnicą,
że dzięki Torowi nie zostawiasz już odcisków palców.
 
Dzięki swoim funkcjom bezpieczeństwa przeglądarka Tor jest często nazywana "ciemną przeglądarką internetową"...

Ale z pewnoscią ten temat też nie jest Ci obcy.

Wspomniany ADS Browser tez od czasu do czasu jest u mnie w uzytku. Wink

Pozdrawiam.

Podziękowali: arkady1964
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#5
Video 
(17-05-2023, 09:23 AM)coni napisał(a):
(16-05-2023, 03:02 AM)arkady1964 napisał(a): No cóż, już dawno na swoje usługi wprowadzili  subskrypcje, do dyspozycji zostaje więc sama przeglądarka. Przeglądarka internetowa Dezor została  jednak wycofana z oficjalnego Sklepu Google Play, instalacja możliwa jest tylko z plików APK. Dezor działa, ale przeciętnie, przeglądarka jak na razie nie jest dalej rozwijana (może to się zmieni). Obecnie są dostępne lepsze przeglądarki w Sklepie Google Play np. ADS Browser (BROWSER), które działają lepiej.
Witam,
dzięki za Twoj feedback. Smile

Tak, jako przeglądarka to przestała być już ciekawa.
Ale jedynie to właśnie z tą przeglądarka działa jeszcze kool.to.

Ostatnio wyszedł ciekawy artykuł w chip dotyczący projektu "Tor Browser" działającego na wielu platformach.


Będąc tydzień na urlopie trochę ją testowałem. (z wyszukiwarką DuckDuckGo)
Ma swoje wady i zalety.

Jej plusem jest np. Bezpieczne połączenie przez serwer Tor:

Tor Browser działa również bez konfiguracji ręcznej.
Poziomy bezpieczeństwa regulowane.
Dobre przedłużenia bezpieczeństwa już wstępnie zainstalowane.
Surfowanie w Internecie z przeglądarką open source Firefox.
 
Natomiast jej wolna przepustowość danych jest jej głównym minusem.
 
...Ze względu na zastosowaną technologię surfowanie za pomocą Tor jest wolniejsze niż w przypadku
standardowych przeglądarek. Ponieważ każde żądanie wymaga obejścia przez serwer proxy sieci Tor.
To cena, jaką trzeba zapłacić za nowo odkrytą anonimowość.
W przeciwnym razie możesz surfować po Internecie jak zwykle, tylko z małą, ale ważną różnicą,
że dzięki Torowi nie zostawiasz już odcisków palców.
 
Dzięki swoim funkcjom bezpieczeństwa przeglądarka Tor jest często nazywana "ciemną przeglądarką internetową"...

Ale z pewnoscią ten temat też nie jest Ci obcy.

Wspomniany ADS Browser tez od czasu do czasu jest u mnie w uzytku. Wink

Pozdrawiam.



Sieci Tor nie używam, nie mam takich potrzeb, ale info jest ciekawe.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Ukazala sie nowa wersja Dezor_1.1.2_97245000.apk
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.#

Podziękowali: arkady1964
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Video 
Dzięki za info (istotne, ponieważ dzięki niemu wiadomo, że jest nowa wersja przeglądarki). Jednak, gdy tylko jest możliwość to zdecydowanie lepiej dla zainteresowanych pobrać plik APK bezpośrednio ze strony producenta. Aktualizują plik APK co jakiś czas do nowszych wersji:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam

Podziękowali: coni
Odpowiedz
#8
Witam.
Jak z użytkowaniem tego kool. to czy to bezpieczne?
Co daje opłacenie premki?
Odpowiedz
#9
Video 
Co do tematu który podał Coni, traktuję to jako wartą odnotowanie ciekawostkę (dzięki @coni)...

Nie używam tego serwisu ani podobnych, których w interncie jest masa, opierają się one nie jak kiedyś na torrentach, które są w Polsce niedozwolone, ponieważ następuje udostępnienie. Obecnie zdecydowanie częściej jest stosowane przesyłanie strumieniowe treści. W każdym kraju są różne odmienne regulacje prawne co do odbioru treści przesyłanych strumieniowo.

Opłacenie premium, jak w każdym tego typu serwisie daje dostęp do pełnej oferty. Ja tą ofertą nie jestem zainteresowany, ponieważ jest niepolskojęzyczna. Mam legalnego, opłaconego Netflixa i cda.pl, jeszcze do tego Kodi i to mi wystarczy.

Co do używania przeglądarki internetowej trzeba do tego podchodzić bardzo rozważnie, o czym szerzej jest wspomniane w wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Przeglądarka Dezor jest przeciętnie działająca na Android TV, są lepsze, o czym w wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Niestety, trzeba wykupić premium za 1,99 żeby cokolwiek oglądać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości