Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konfiguracja Seriali
#1
Witam. Od niedawna tworzę sobie własną bibliotekę filmów na lokalnym serwerze smb. Udało mi się już skonfigurować bibliotekę filmów ale nie mogę sobie poradzić z serialami. Jaka musi być struktura katalagow? 

Jak najade na Seriale to mam. Informacje że baza danych nie jest skonfigurowana ale jak kliknę w seriale to pokazuje sie odnośnik do dysku i katalogu seriali. Wtedy moge je wybierać i włączać. 

Na dysku mam katalog Filmy oraz Seriale. 
W katalogu Filmy pliki sa wszystkie obok siebie bez katalogów. 

W katalogu seriale, sa dodatkowe katalogi dla każdego serialu.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Musisz mieć dwa osobne udziały dla filmów i seriali. Wtedy dodajesz dwa osobne źródła i konfiguruje Dz odpowiednio scrappery.

Pewnie podpiąłeś j re fen główny folder.

Ewentualnie dodajesz źródło seriali jako podfolder w udziale.

Zakładam że masz udzial: Media pod adresem smb://NAS/Media

Źródło 1 Filmy
Ścieżka smb://NAS/Media/Filmy
Zawartość Filmy
Scrapper TMDB

Źródło 2 Seeiale
Ścieżka smb://NAS/Media/seriale
Zawartość Seriale
Scrapper TVDB

Powinno działać.
Odpowiedz
#3
Bezpośrednio na dysku mam katalog Filmy i tam filmy każdy w osobnym katalogu z ta sama nazwa co plik filmu w środku.

I obok niego również na dysku jest katalog o nazwie seriale.
Możliwe ze cos z tymi scraperami zle zrobiłem. Filmy działają a seriale nie. Aczkolwiek da sie wejść w seriale bo łączy z dyskiem ale nie ma ich w bibliotece.

Ewentualnie może ja czegoś nie rozumiem. Czy seriale na przykład z Netflixa maja być w dziale seriale? I scrapper TVDB?
Odpowiedz
#4
Przy serialach z Netflix włącz w opcjach Netflix generowanie plików nfo - bez tego scrapery serialowe sobie słabo radzą
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
podeslij wycinek z sources.xml jak masz to skonfigurowane. Udostepniony masz poprawnie udzial z serialami na serwerze? Jaki serwer uzywasz?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości