Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Promise + trakt.tv
#1
Cześć. Pewnie jest prosty sposób rozwiązania mojego problemu, a po prostu ja nie potrafię sobie poradzić. 
Ale do sedna. Aktualnie używam Kodi 19.3 + The Promise z synchronizacją trakt.tv na canal+ box'ie. 
Po pewnym czasie korzystania przestaje działać funkcjonalność kontynuowania oglądania tzn. np. w moje seriale czy w moje filmy nie działa funkcja kontynuuj oglądanie, historia, postęp itd. W drugą stronę działa elegancko tzn. obejrzane zapisują się w trakt. Włączyłem synchronizację trakt na starcie itd., natomiast nie rozwiązało to problemu. Jest jakiś ograniczony bufor? Ostatnim razem pomogło odinstalowanie i ponowna instalacja apki ale nie uśmiecha mi się robić tego co kilka miesięcy. Kcleaner może pomóc?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Znam The Promise (wczesniej The Oath) moja rada-przejdż na Nexus-a i FEN.
Odpowiedz
#3
A jak ogarnales wspolprace the promise z trakt ? Totalnie nie wiem gdzie to ustawic
Odpowiedz
#4
Ustawienia - trakt - autoryzyzacja nie działa? Jak ostatnio dwa dni temu pisałeś w innym wątku - działało wyskoczyło okno do autoryzacji i potwierdziłem w trakt. Wszystko masz we wtyczce opisane przecież.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości