Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android Box Mecool KT1
#1
Witam wszystkich mam problem z android box Mecool KT1 miga czerwona dioda od zasilania i nie chce się uruchomić .                 Nie pomaga odłączenie od zasiania i ponowne podłączenie , zasilacz sprawdzony działa prawidłowo pozdrawiam i proszę o pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(01-10-2023, 02:39 PM)ricco napisał(a): Witam wszystkich mam problem z android box Mecool KT1 miga czerwona dioda od zasilania i nie chce się uruchomić .                 Nie pomaga odłączenie od zasiania i ponowne podłączenie , zasilacz sprawdzony działa prawidłowo pozdrawiam i proszę o pomoc
Wygląda mi na uwalony soft, robiłeś jakąś aktualizacje?
Odpowiedz
#3
(01-10-2023, 03:21 PM)RebA napisał(a):
(01-10-2023, 02:39 PM)ricco napisał(a): Witam wszystkich mam problem z android box Mecool KT1 miga czerwona dioda od zasilania i nie chce się uruchomić .                 Nie pomaga odłączenie od zasiania i ponowne podłączenie , zasilacz sprawdzony działa prawidłowo pozdrawiam i proszę o pomoc
Wygląda mi na uwalony soft, robiłeś jakąś aktualizacje?
Nie robiłem żadnej aktualizacji dlatego tym bardziej to dziwna sytuacja, czy w takim razie może pomóc twardy reset
Odpowiedz
#4
(01-10-2023, 05:42 PM)ricco napisał(a):
(01-10-2023, 03:21 PM)RebA napisał(a):
(01-10-2023, 02:39 PM)ricco napisał(a): Witam wszystkich mam problem z android box Mecool KT1 miga czerwona dioda od zasilania i nie chce się uruchomić .                 Nie pomaga odłączenie od zasiania i ponowne podłączenie , zasilacz sprawdzony działa prawidłowo pozdrawiam i proszę o pomoc
Wygląda mi na uwalony soft, robiłeś jakąś aktualizacje?
Nie robiłem żadnej aktualizacji dlatego tym bardziej to dziwna sytuacja, czy w takim razie może pomóc twardy reset
A no spróbuj hart reset zrobić, bo skoro wyłączenie boxa na dłużej nic nie daje to nie masz nic do stracenia
Odpowiedz
#5
(01-10-2023, 06:48 PM)RebA napisał(a):
(01-10-2023, 05:42 PM)ricco napisał(a):
(01-10-2023, 03:21 PM)RebA napisał(a):
(01-10-2023, 02:39 PM)ricco napisał(a): Witam wszystkich mam problem z android box Mecool KT1 miga czerwona dioda od zasilania i nie chce się uruchomić .                 Nie pomaga odłączenie od zasiania i ponowne podłączenie , zasilacz sprawdzony działa prawidłowo pozdrawiam i proszę o pomoc
Wygląda mi na uwalony soft, robiłeś jakąś aktualizacje?
Nie robiłem żadnej aktualizacji dlatego tym bardziej to dziwna sytuacja, czy w takim razie może pomóc twardy reset
A no spróbuj hart reset zrobić, bo skoro wyłączenie boxa na dłużej nic nie daje to nie masz nic do stracenia                         Opis resetu jaki znalazłem w internecie mam nadzieję że ma nadzieję że ma to tak wyglądać w moim sprzęcie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Procedura wykonania „HARD RESET” dla urządzeń TVBOX: 02, B01, P01, G01 UWAGA! Proces twardego resetu usunie wszystkie zapisane ustawienia oraz dane. Upewnij się, że wszystkie ważne dane są skopiowane na nośnik zewnętrzny. 1. Pozostaw kabel HDMI podłączony do boxa oraz monitora. Wyjmij wtyczkę z gniazda zasilania. a. W gnieździe AV (tylni panel urządzenia) znajdziesz przycisk resetu. Użyj do tego cienkiego przedmiotu np. wkład do długopisu. Przed rozpoczęciem procedury spróbuj wyczuć charakterystyczny „klik” przycisku. 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk w gnieździe AV. Włóż wtyczkę do gniazda zasilania. Trzymaj przycisk do momentu pojawienia się na ekranie logo Android (zielony ludzik). 3. Z dostępnego menu wybierz pilotem opcje „Wipe data/factory reset” i potwierdź przyciskiem „OK” . W przypadku barku reakcji urządzenia na przycisk OK, zatwierdź wybór przyciskiem włączania na pilocie (power/czerwony przycisk). 4. Zatwierdź wybierając opcję „YES” a. System zacznie przywracać ustawienia początkowe, usunie wszystkie zainstalowane aplikacje oraz zapisane loginy i hasła. b. Z powrotem pojawi się menu 5. Z menu wybierz „Reboot system now” a. System uruchomi się ponownie i może to potrwać dłużej niż zwykle.
Odpowiedz
#6
Witam ponownie jeżeli ktoś będzie miał podobne problemy jak ja polecam twardy reset android box działa jak nowy pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości