Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 20 Nexus - Problemy
#1
Cześć,

Od zera postawiłem na swoim Android TV, Kodi 20, jednakże już na początku spotkałem się z problemami.
Wystarczyło przeklikać się przez menu aby otrzymać zwiechę, zatrzymanie Kodi, do zamknięcia aplikacji.
Poczytałem na forach zagranicznych, iż problem związany jest z TMDbHelper. Zaktualizowałem do najnowszej wersji i wszystko śmigało do czasu kiedy nie zainstalowałem dodatku The Promise. Wydaje mi się, że problem związany jest z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.Chcąc otworzyć, skonfigurować, Resolve nie reaguję i ponownie zaczynają się problemy z Kodi.
Czy ktoś z was może pomóc, zna rozwiązanie? Co faktycznie dzieje się od środka i jak temu zaradzić?

EDIT:

Doczytałem, że chodzi o biblioteki python, które nie są zsynchronizowane z aktualizacją NEXUS. Dodatki takie jak The Promise, The Crew, FEN, korzystają z nich. Aktualizacja Kodi 20.1 naprawić ma problem.

Wątek do poczytania:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Do dzisiaj nie działała również wtyczka napisy24.pl. Powodem był tak samo Python ver. 3.11 dostarczany z Kodi na Android TV. Udało się problem usunąć przy współpracy z autorem wtyczki. Błąd dotykał również Kodi na dystrybucjach Linuksa z zainstalowanym Pythonem w wersji >3.8. Najnowsza wersja 3.0.5 do pobrania z GitHub'a: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości