Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista bez miniaturek programów
#1
Cześć i czołem!

Wasza EPG jest genialna i pięknie dopasowuje się do mojej playlisty (dzięki za świetną robotę!), ale niestety mam problem z Kodi, który w Chorus/Yatse próbuje wyświetlać mi miniaturki aktualnie nadawanych programów zamiast logo ikon kanałów... i gdyby jeszcze był w stanie to zrobić, to ok, ale niestety widzę pustkę (załączam screena) Sad Problem rozwiązałaby alternatywna lista bez tychże miniaturek... czy byłaby opcja żeby taka lista (osobiście używam wersji z archiwum) kiedyś powstała? Byłbym niezwykle wdzięczny! Smile
Dzięki!

[Obrazek: bxiSRJn.jpeg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witaj @franciszeks A nie lepiej napisać do Yatse by to naprawili? Pewnie mógł bym wyciąć te miniaturki z pltv.xml Ale pytanie brzmi, po co? I tak pltv jest, już strasznie okrojona. A może użyj jakiegoś skryptu który usunie Ci z epg wszystkie linie <icon src="https://ptv-prod.wpcdn.pl/media/.............jpg" /> ??? Jest to do zrobienia.
Pozdrawiam Smile Ja bym cisnął Yatse.
Ps. @franciszeks popraw opis w profilu, bo widniejesz jako kobieta no i kodi jakieś stare Wink
Odpowiedz
#3
(31-01-2023, 07:18 PM)sky02 napisał(a): Witaj @franciszeks A nie lepiej napisać do Yatse by to naprawili?  Pewnie mógł bym wyciąć te miniaturki z pltv.xml Ale pytanie brzmi, po co? I tak pltv jest, już strasznie okrojona. A może użyj jakiegoś skryptu który usunie Ci z epg wszystkie linie <icon src="https://ptv-prod.wpcdn.pl/media/.............jpg" /> ??? Jest to do zrobienia.
Pozdrawiam Smile Ja bym cisnął Yatse.
Ps. @franciszeks popraw opis w profilu, bo widniejesz jako kobieta no i  kodi jakieś stare Wink

Poprawione, dawno mnie tu nie było i zdążyłem zmienić płeć ;D
Myślę, że problem jest gdzieś głębiej, bo w web interface (Chorus) mam tę samą przypadłość, a więc zgaduję że to Kodi/OSMC/PVR Simple Client decyduje jakie obrazki zapodawać (nie wiem czy robi to przez jakieś JSON-RPC czy inne API) i preferuje te dla konkretnych audycji zamiast logo stacji. Co jest w sumie logiczne, choć najlepszą opcją byłoby móc sobie wybrać czy wolę logo czy thumbnailsa... no ale z jakiegoś powodu ani w Chorusie ani w Yatse ani w samym Kodi nie da się tego zmienić (dla Addonów, bo już w interfejsie PVR w Kodi są poprawne logo na moim skinie). Nie chce mi się wierzyć żeby to był jakiś ogólny problem, więc najwyraźniej to coś okołoOSMCowego albo coś mi się po aktualizacjach popierniczyło... życie Smile

Dzięki - spróbuję zrobić tak jak radzisz i ogarnąć sobie jakiś prosty skrypt.
Odpowiedz
#4
Na szybko sprawdziłem u siebie Chorus2 na kodi20 postawionym na C+ box 4k ATV10 i mam to samo Smile
Odpowiedz
#5
(31-01-2023, 10:22 PM)sky02 napisał(a): Na szybko sprawdziłem u siebie Chorus2 na kodi20  postawionym na C+ box 4k ATV10 i mam to samo Smile

Acha, no to brawo Kodi Big Grin Aż dziwne, że nie wygooglałem nigdzie by komuś poza mną to przeszkadzało... chyba jestem jakiś przeczulony Tongue
Odpowiedz
#6
Gdyby ktoś cierpiał na ten sam problem, to rzeczywiście prosty temat do skryptnięcia. U mnie na OSMC wygląda to tak:

wget -q By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. -O /home/osmc/plar.xml
sed -i '/icon src/d' /home/osmc/plar.xml

... dodać do crona i gotowe.

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości