Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dźwięk z boxa przez Tv na kino domowe.
#1
Mam taki problem, miałem Tv podpięte do android boxa  a do drugiego portu hdmi amplituner DVD i kabel optyczny, ponieważ DVD nie obsługuje HDMI In. Na TV miałem włączoną funkcję CEC dzięki czemu mogłem sterować wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego pilota. Na telewizorze, w ustawieniach dźwięku miałem do wyboru Głośnik wewnętrzny, ARC i bluetooth. Przy wybraniu pierwszej opcji dźwięk wydobywał się jednocześnie z TV i kina domowego, dlatego zmieniłem na ARC i wszystko śmigało. Telewizor jednak się zepsuł, na gwarancji wymienili mi go na nowy, ten sam model. Skonfigurowałem wszystko analogicznie i pojawił się taki problem, ze jak podłączę kino domowe po przez HDMI to nie mam dźwięku na kinie domowym przez toslink. Głośniki wewnętrzne tv grają. Amplituner nie obsługuje ARC.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Podłącz amplituner do gniazda HDMI ,które nie obsługuje ARC.
Odpowiedz
#3
(13-02-2023, 02:05 AM)ensehotpot napisał(a): Na Mi Box S udało mi się pomyślnie zainstalować Multimedia GO. Mogę oglądać zwiastuny filmów. Z powodu problemu z przyciskami nawigacyjnymi u góry strony nie mogę uzyskać dostępu do mojego konta.
Po zapytaniu dowiedziałem się tylko, że Multimedia nie zapewniają oficjalnego wsparcia dla sprzętu Mi Box S.

Vectra kupiła multimediów. Multimedia GO nie jest przystosowana do ATV. Instalujesz tv smart vectry i tam logujesz się danymi multimediów.
Odpowiedz
#4
(13-02-2023, 02:17 AM)477112 napisał(a):
(13-02-2023, 02:05 AM)ensehotpot napisał(a): Na Mi Box S udało mi się pomyślnie zainstalować Multimedia GO. Mogę oglądać zwiastuny filmów. Z powodu problemu z przyciskami nawigacyjnymi u góry strony nie mogę uzyskać dostępu do mojego konta.
Po zapytaniu dowiedziałem się tylko, że Multimedia nie zapewniają oficjalnego wsparcia dla sprzętu Mi Box S.

Vectra kupiła multimediów. Multimedia GO nie jest przystosowana do ATV. Instalujesz tv smart vectry i tam logujesz się danymi multimediów.
Się dałeś złapać na spamera...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości