Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi pliki NFO do filmów.
#1
Question 
Witam. Tworzę sobie bibliotekę filmów na serwerze SMB i niektóre z filmów nie mają okładek i opisów lub maja błędne. Używam wtyczki Filmweb.

Jak przygotować pliki NFO do tych problemowych pozycji? Lub też czybjest jakiś sposób żeby wszystko działało poprawnie bez tego?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(03-02-2023, 09:58 AM)DjVirusPL napisał(a): Witam. Tworzę sobie bibliotekę filmów na serwerze SMB i niektóre z filmów nie mają okładek i opisów lub maja błędne. Używam wtyczki Filmweb.

Jak przygotować pliki NFO do tych problemowych pozycji? Lub też czybjest jakiś sposób żeby wszystko działało poprawnie bez tego?

Przy dodawaniu filmów istotna jest nazwa pliku z filmem.
Musisz poprawić nazwy aby bezproblemowo się dodały.
Tytuł i rok jest ważny - poniżej przykład:
Narvik.2022.PL.1080p.NF.WEB-DL.H264-Sylvo.mkv
Odpowiedz
#3
Dokładnie - prawidłowa nazwa i w sumie nfo nie potrzebne:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
No właśnie mam takie nazwy i mimo to niektóre filmy maja zle okładki i opisy lub ich brak.
Dlatego też pytam.
Odpowiedz
#5
(03-02-2023, 01:36 PM)DjVirusPL napisał(a): No właśnie mam takie nazwy i mimo to niektóre filmy maja zle okładki i opisy lub ich brak.
Dlatego też pytam.

Wklej nazwy plików, które sprawiają problemy.
Zobaczę czy u mnie przejdą. Ale nie korzystam z Filmweb.

Możesz też zmienić typ zawartości dla folderu danego filmu:
Zostawiasz Folder zawiera Filmy
a zmieniasz dostawcę informacji...
Odpowiedz
#6
Zawsze można jeszcze wejść w info o filmie, zarządzaj i wybrać odśwież informacje (czy jakoś tak) wyskoczy info czy usunąć informacje, wyszuka na nowo, ale poda listę tytułów które pasują (tak przynajmniej z scraperem tmdb działa)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(03-02-2023, 02:57 PM)Tomek napisał(a): Zawsze można jeszcze wejść w info o filmie, zarządzaj i wybrać odśwież informacje (czy jakoś tak) wyskoczy info czy usunąć informacje, wyszuka na nowo, ale poda listę tytułów które pasują (tak przynajmniej z scraperem tmdb dział
Używam wtyczki filmweb i co mam zrobić np. z filmem 2012 (2009) jak nie może go poprawnie zdefiniować. Wyszukuje go jako inny film.
Odpowiedz
#8
(16-03-2023, 02:26 PM)ArielAnubis napisał(a): Używam wtyczki filmweb i co mam zrobić np. z filmem 2012 (2009) jak nie może go poprawnie zdefiniować. Wyszukuje go jako inny film.

Możesz obok folderu z filmami utworzyć folder filmy2 i dodać ten nowy folder jako źródło.
Określić zawartość jako filmy i wybrać dla tego folderu scraper tmdb.
Przenosisz film do nowego folderu i skanujesz do biblioteki wybierając "Szukaj nowej zawartości"...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości