Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Libreelec Kodi-20 nie widzi dysku USB
#1
Witam. Po aktualizacji Kodi do wersji 20, system nie widzi dysku USB. Jaka może być przyczyna?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wydaje mi się iż też czytałem o takich problemach na najnowszych wersjach CoreElec
Odpowiedz
#3
Za mało napisałeś kolego - jaka Malina z jakiej wersji Libreelec aktualizowałeś?

Na tej ich wersji beta 11 - oznaczonej 10.95.0 to faktycznie jest jeszcze kilka problemów, przed wczoraj sprawdzałem i nie działała karta wifi po USB na tomiast problemu z wykrywaniem HDD nie miałem pod żadną wersją...

Dla tego jeśli chcesz kodi 20 już teraz najlepiej zaktualizować do najnowszej wersji Nightly:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

tu wszystko działa ok
Odpowiedz
#4
Tak dokładnie, to posiadam: PINE64, Kodi v.20.0 NEXUS, LibreELEC (official): 10.95.0
Myślę, że powrócę do Kodi 19, aby przeczekać ewentualne doróbki Kodi 20. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Jeżeli Liberec 10.95.0 lub nowszy nie montuje Ci dysku lub przestał go widzieć podłącz dysk do kompa i przeskanuje go w poszukiwaniu błędów (chkdsk) po tym zabiegu libreelec montuje dysk prawidłowo. Jest to jakiś błąd jądra systemu, i już myślą jak to naprawić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości