Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[CUSTOM] [ATV 7.1.2][S905X] Aidans custom rom
#1
[S905X] Aidan's Android TV Custom Rom
AndroidTV 7.1.2 dla urządzeń z CPU Amlogic S905X



Powinno działać na większości boxów z S905X.
Największe problemy są na MXQ Pro 4K - sporo wersji i klonów było na rynku. Na jednych działa na innych nie.
Sprawdzane było na:

MXQ Pro 4K (1GB RAM)
Trongle X1 (2GB RAM)
NPET A95X (2Gb RAM)
rasse-001
Leelbox q2
X96 (1GB Ram 8GB Rom)
Beelink MXIII-II
T95X
Nexbox A95X
Sammix R95
M9C PRO
X96 Max
Buzz TV XPL 3000
Trongle S3
T95N
TX3 PRO
KM5 OTT 1GB/8GB
Alfawise A12 Plus Projector
T6 S905X 1/8GB
KM5

UWAGA! Zmieniając oprogramowanie podejmujesz pewne ryzyko.
Przed zmianą radzę najpierw rozejrzeć się za oryginalnym oprogramowaniem.
Może być tak, że pilot lub/oraz wifi nie będą działać.
Tak samo przycisk "reset" w porcie AV może przestać działać, przez co nie dostaniemy się do recovery.


Download:
Wersja uniwersalna: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wersja dla Nexbox A95X: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wersja alternatywna (jeśli uniwersalna nie działa): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Siema, u Mnie działa ten Soft Aidana na Andka7.1, w każdym bądź razie po Wifi bardzo wolno, na kablu nieco lepiej a You Tube potrzebuje chwilę do namyślenia więc tylko Kodi nie zawodzi gdzie służy mi do odtwarzania filmów czy muzyki, także zastanawiam się nad CoreElec lub zakup nowszego TvBoxa. Pzdr
MINI M8IIS - (AmlogicS905X + Ampak 6212) 

Aidan,s Rom Android 7
Odpowiedz
#3
mam pytanie do tych którzy zaktualizowali. W zasadzie aktualizacja potrzebna mi do tego, żeby poszedł Coreelec w wersji 19.5 a to wymaga Andka min. 7. Moja wersja boxa to wymieniona tu MXQ Pro 4K (1GB RAM) na Amlogic S905x. Na wifi mi nie zależy, jest podłączony kaboem ale ważne jest żeby działał pilot. Jakieś doswiadczenia?
Odpowiedz
#4
(02-04-2023, 11:15 AM)urabura napisał(a): MXQ Pro 4K (1GB RAM) na Amlogic S905x

Tych boxów było sporo z różnymi płytami.
Sam mam w szafie jakiegoś starego na którego za cholerę nie da się wgrać żadnego w pełni działającego androida 7+.
Próbowałem chyba wszystkie obrazy jakie znalazłem w necie Tongue
Co prawda znalazłem jeden obraz, ale nie działał pilot, nie dało się odpalić boxa z pilota, nie działało wifi, nie działały wszystkie porty USB.
Z tego co pamiętam to najnowszy CoreELEC na tym obrazie ruszył, ale nie dało się go zainstalować do pamięci, ani zapuścić fixa do pilota.
Więc, w przypadku tego boxa jest to loteria, próbuj, albo rozkręć i zobacz jaka to płyta - moja jest niebieska z oznaczeniem S905XQ_V1.0 2016.08.11
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości