Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FTP C+BOX Wolf Launcher Brak polaczenia po FTP
#1
Witam. Od niedawna jestem posiadaczem canal +box i praktycznie wszystko mi chula na wolfie mam tylko jeden problem nie umie sie polonczyc z dekoderem canal+box za pomoca laptopa po wifi (korzystam z wifi w laptopie i w dekoderze canal+box) oraz totalcommandera po FTP. Teoretycznie wszystko robie tak jak powinienem ale caly czas nie umiem sie polonczyc. Posiadam dekoder satelitarny i bez problemu łacze sie z nim  za pomoca totalcommandera po FTP a canal+box nie umie. Moze ktos mi cos podpowie w razwiazaniu mojego problemu?Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Teoretycznie to kombinujesz niepotrzebnie a praktycznie to nie masz FTP.
Skoro nie masz serwera FTP to jak wyobrażasz sobie połączenie do boxa po FTP?

Należy zainstalować czy uruchomić usługę FTP najlepiej w jakimś programie np. X-plore, ES File Explorer itp.
Odpowiedz
#3
(24-07-2023, 08:42 PM)Ktosi napisał(a): Teoretycznie to kombinujesz niepotrzebnie a praktycznie to nie masz FTP.
Skoro nie masz serwera FTP to jak wyobrażasz sobie połączenie do boxa po FTP?

Należy zainstalować czy uruchomić usługę FTP najlepiej w jakimś programie np.  X-plore, ES File Explorer itp.
Mam na boxie zainstalowane x-plore i robie to przez ta apke bo w nim jest ftp ale przez niego nie umie sie połaczvzyc
Odpowiedz
#4
Bo to robisz przez przeglądarkę wpisując adres swojego boxa + port np:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ok to jest udostępniane plików przez WiFi ale robi to samo.
FTP dla Total Commander 64 bit : 192.168.1.11:2222 
[Obrazek: 8ymeAXol.png]
Odpowiedz
#5
Bardzo dziękuje sky02 za fachowa podpowiedz zuj sie właśnie połączyłem. Wszystko robiłem tak jak mi pokazałeś na zdjęciu tylko po moim adresie ip nie wpisałem portu i dlatego nie chciał mi się połączy.Jeszcze raz dziękuje za fachowa pomoc. ?️Pozdrawiam
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości