Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie urządzenia posiadacie?
#11
Witam Szanownych,

Wiec ja używałem H96 pro+(plus) Android 6.0 TV Box Amlogic S912 Octa Core 3GB DDR3 32GB

który pojechał do Australii ... wiadomo do jakich celów ;P generalnie działał bardzo dobrze
OPENVPN i wszystko działało ...

ale potrzebuję kupić dla rodziny jeszcze jedno pudełko,
będzie używane w Polsce i pytanie

co kupić ?

czy iść w "siłę" i iść w Octa Core i już widziałem pudełka z 4GB RAMu, czy nie "szaleć" i zostać na poziomie H96 ?

może zacząć nowy wątek (pytanie do Adminów) co kupić;P
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@Kamil00s zacznij nowy wątek tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to Ci pewnie pomożemy. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Witam ja posiadam ReEvolved Mini jest to pierwszy model jaki wydali teraz są mocniejsze i nowsze wersje mojego Smile
Macie link jakbyście chcieli się dowiedzieć coś więcej Smile By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

CPU: s905
GPU: mali 450
RAM: 2GB
ROM: 8GB
WIFI: 2,4G
LAN: 100M
BLUETOOTH: 4.0
USB: 2 porty plus slot microSD
ANDROID: 6.0.1 ( na dniach aktualizacja do 7)

Uzywam go juz pół roku i wszystko fajnie smiga bezproblemowo chłopaki robią fajne wsparcie jeśli jest jakis problem zawsze służa pomocą jak i również są otwarci na propozycje o ile sa możliwe.
Mozna na nim zainstalować:
  • AndroidTV
  • Full Android
  • Libre Elec
  • Xubuntu
  • Lakka
  • Ubuntu Mate
  • Remix OS
Także to mnie najbardziej skusiło ze jest sporo możliwości modyfikacji i zabawy urządzeniem
Odpowiedz
#14
Hej,
Od kilkunastu dni posiadam Raspberry PI 3 z OSMC i KODI w wersi 17.3. Na razie poznaję urządzenie. W wolnych chwilach testuję kolejne dodatki i ciągle męczę się z odpaleniem acestreama. Wink 

Jako, że WIFI działa tylko po 2.4 GHz, to RPI używam po LANie. Bo raz, że za duży natłok sieci w pobliżu, a dwa, że za dużo urządzeń w moim mieszkaniu chce streamować po WIFI w tym samym czasie Smile
Odpowiedz
#15
Hehe to chyba ja jako jedyny używam staromodnej zwykłej stacjonarki połączonej HDMI do telewizora Big Grin

Ale żeby nie było za pilot służy aplikacja Yatse na telefonie, swoją drogą bardzo dobra Wink

@Azazell Kodi bezpośrednio w TV? Możesz coś więcej powiedzieć bo szykuje mi się przemeblowanie i właściwie chciałbym się pozbyć kompa koło TV a to może być dobre rozwiązanie o ile się uda ogarnąć.
Odpowiedz
#16
Ja mam i5, 8 giga ramu i Radka 7770. I na nim gram a w tle włączone Kodi. Do tego pilot radiowy Medion X10. (fizyczne przyciski są jednak najlepsze)
Mam też CS918 który kurzy się tak naprawdę tylko.
Do tego WD My Book jako NAS i głosniki 5.1 Logitech X530
Obecnie się przymierzam do kupna jakiejś taniej płyty z usb3 do tego celeron i 4 giga ramu.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
WIWA DREAM PLAYER - prawdziwy kombajn multimedialny - 4k, HDR, Android 6, pilot - można nim sterować tez telewizorem. Małe zgrabne urządzenie na normalnym androidzie a nie na wersji tv - netflix, hbo go, showmax wszystko śmiga bez zająknięcia. SMART na TV to tylko ubogi krewny takiej przystawki na androidzie.

Dane Techniczne

System: Android 6.0.1 Marshmallow
Procesor: Amlogic S905X, Quad Code ARM Cortex A53
Quad Core x CPU @2.0 GHz (cztero-rdzeniowy)
Układ Graficzny: Quad Core Mail-450@750MHz
Pamięć RAM: 2GB DDR III
Pamięć: 8GB (możliwość rozbudowy kartą pamięci do 32GB)
Bluetooth: 4.0
WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac, dual band 2.4 GHz/ 5 GHz
LAN: RJ-45
Miracast, DLNA, AirPlay: Bezprzewodowe przesyłanie obrazu ze smartfona z systemem android oraz iPhone
HDMI 2.0: 4K UHD "60Hy do 4096x2160px, 1080p-i, 720p, 576i
4K p60 10+bit, H.265-HEVC, Ultra HD, 4K Vp9
Dekoder Video: Multi+format H.265-HEVC 4K UHD do 60fps, H.264/AVC
Formaty Muzyki: Mp3, WMA, AC3, OGG, OGA, FLAC, ALAC ...
Formaty zdjęć: JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF
Zasilanie: Certyfikowany zasilacz 5V DC
Pobór mocy: maksymalnie 8W
Wymiary urządzenia: 99mmx99mmx27mm

Polecam w 100% za niecałe 250 PLN możliwości i jakość sprzętu za kilka stówek więcej.

Oczywiście mam KODI na komputerach i oglądanie na tv kodi na starym lapku do przyjemnych nie należy.

(28-08-2017, 09:41 AM)Bundzaj napisał(a): Hehe to chyba ja jako jedyny używam staromodnej zwykłej stacjonarki połączonej HDMI do telewizora Big Grin

Ale żeby nie było za pilot służy aplikacja Yatse na telefonie, swoją drogą bardzo dobra Wink

@Azazell Kodi bezpośrednio w TV? Możesz coś więcej powiedzieć bo szykuje mi się przemeblowanie i właściwie chciałbym się pozbyć kompa koło TV a to może być dobre rozwiązanie o ile się uda ogarnąć.

Polecam Tobie WIWA DREAM PLAYER - urządzenie wielkośći paczki papierosów o możliwości bardzo duże.
Odpowiedz
#18
SCISHION V88 mini TV Box

Kupiony na aliexpress (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) za 24 $

Po odinstalowaniu preinstalowanego kodi 15 mogłem wgrać kodi 17.3. Działa może nie za szybko, ale działa wszystko. Podłaczyłem myszkę i klawiaturę dla poprawienia ergonomii obsługi.
Odpowiedz
#19
@cris1975 powiem Ci, że chyba przepłaciłeś za tego boxa. Tongue Kupiłeś go pewnie w Polsce? Parametry jak zwykły średni chińczyk Smile czyli poprawne urządzenie. Z tym, że Netfliksa w wysokiej rozdzielczości na nim nie masz. Bo tylko kilka urządzeń (tylko z AndroidTV) ma certyfikację aby pozwalać na wysoką rozdzielczość w Netfliksie.
Ale jak jesteś zadowolony to niech Ci służy dobrze! Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
Ja używam kodi na starym laptopie na którym jest postawione Lubuntu żeby YT działał płynnie Smile Przez przeglądarkę nie da się tego oglądać (w 480p tnie) a dzięki kodi mogę odpalić YT w HD i nie tnie Smile A do TV mam RPi 2 z osobnym adapterem WiFi i chodzi nieźle,czasem menu się przytnie ale filmy chodzą płynnie. Jak przestanie mi wystarczać to pewnie skusze się na MECOOL ale pewnie szybko się to nie stanie Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości