Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie urządzenia posiadacie?
#21
Używam na komputerze stacjonarnym i w TV Phillips PUS7101 z androidem.W obydwu przypadkach jest ok z małym minusem w tv- otóż czasami podczas korzystania z wtyczek wideo robi stopklatkę i wtedy trzeba wcisnąć pauzę i ponownie start.
Nie pomaga zwiększenie bufora. W tym samym czasie na kompie działa bez zarzutów.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
ja mogę polecić Beelink MINI MXIII II TV Box Amlogic S905X. Od zawsze używam dedykowanego softu typu Openelec a w tej chwili libreelec By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Cenię sobie wygodę, stabilność. To że obsługuje to cała rodzina łącznie z 5 letnim synem. Nie trzeba trzymać gdzieś dużego laptopa. Skrzyneczka wielkości 2 paczek papierosów Smile
Odpowiedz
#23
Witam,

Posiadam kilka urządzeń:
1. MXQ Pro 1/8gb s905x - mój pierwszy box, kupiony drogo na allegro
2. H96Pro+ 2/16gb s912 - też nie był to złoty strzał, kupiony za 183 zł na aliexpresie
3. MECOOL M8S PRO+ 2/16gb s905x - zamówiony na promocji na banggood, czekam na dostawe za 113 zl

Ad.1
Używam AlexELECa na karcie SD, Kodi 17.3, działa stabilnie i jestem zadowlony.
Tu jest soft do ściągniecia i dobre device tree: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ad.2
Nad tym dopiero usiadłem i generalnie, troche wtopiłem... brak dobrego softu na sd card, są eksperymenty z libreleca, ale po zainstalowaniu nie działa pilot... androida tv nie posiada... no nic trzeba z tym żyć... i cieszyć się z tych punktów w Antutu, bo rzeczywiście ten procek s912 ma moc... ale co mi po tej mocy?

Ad.3
W końcu trafiłem do was... i dowiedziałem się, że powinienem kupić tego boxa... za śmieszne 113 zł Smile Ma wszystko to co chciałem mieć od początku... Dobry linux na sdcard, android tv i niską cene.
Odpowiedz
#24
(29-08-2017, 06:12 PM)mjw napisał(a): @cris1975 powiem Ci, że chyba przepłaciłeś za tego boxa. Tongue Kupiłeś go pewnie w Polsce? Parametry jak zwykły średni chińczyk Smile czyli poprawne urządzenie. Z tym, że Netfliksa w wysokiej rozdzielczości na nim nie masz. Bo tylko kilka urządzeń (tylko z AndroidTV) ma certyfikację aby pozwalać na wysoką rozdzielczość w Netfliksie.
Ale jak jesteś zadowolony to niech Ci służy dobrze! Smile

Kupiłem w Polsce w Sferisie, jak mi padnie to przynajmniej mam gwarancję, Netflixa zainstalowałem najnowszą wersje z pendriva. Bardzo dobrze działa załączony pilot z funkcją myszki. Pozdro.
Odpowiedz
#25
Ja zamówiłem z Chin Beelinka MINI MXIII II 2GB/32GB. Działa to sprawnie. Nie ma problemu z Kodi. Z systemem nic nie kombinowałem. Jest tylko błąd, że obraz jest trochę ciemny, ale łatwo to naprawić. Wystarczy wrzucić w pliki systemowe krótkie wideo z jakąś animacją przy uruchamianiu urządzenia i jest elegancko.
Odpowiedz
#26
Mam NVidia shield od wczoraj.Jak na razie zainstalowalem kodi i kilka wtyczek.Jestem zadowolony z zakupu.Jest bardzo szybkie i w porownaniu z poprzednim boxem jest o klase lepsze.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
@modny069 przy okazji napisz o cenie i coś więcej o nim Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#28
Pierwszy box to xiaomi mibox 2 kupiony na allegro - przez długi czas byłem bardzo zadowolony ale xiaomi nie dało aktualizacji andka i cześć wtyczek przestała działać bo nie miałem kodi 17. Co prawda znalazłem jakąś alternatywę ale..
przesiadłem się na malinę z OSMC i na daną chwilę wszystko działa bardzo dobrze
Odpowiedz
#29
Chińskie gówniane boxy wsadzić proszę między książki. Tylko Amazon FireTV V2 z ROOT'em.

Pilot na Wi-Fi z Mic i ALEXA na pokładzie.
4K
Kodi
...wszystko sprawnie,płynnie i bez zająknięcia. Do tego PrimeTV, STARZ... ale o czym mówimy jak Wy dopiero dorośliście do przereklamowanego Netflixa. Netflix 4K też jest.

Wszystko to co najpotrzebniejsze na 65" OLED LG
Testoviron
Odpowiedz
#30
Android TV XE9005
+ Pilot (Yatse) z starego tableta - P3100
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości