Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie urządzenia posiadacie?
#31
(05-09-2017, 03:42 PM)crald napisał(a): Chińskie gówniane boxy wsadzić proszę między książki. Tylko Amazon FireTV V2 z ROOT'em.

Pilot na Wi-Fi z Mic i ALEXA na pokładzie.
4K
Kodi
...wszystko sprawnie,płynnie i bez zająknięcia. Do tego PrimeTV, STARZ... ale o czym mówimy jak Wy dopiero dorośliście do przereklamowanego Netflixa. Netflix 4K też jest.

Wszystko to co najpotrzebniejsze na 65" OLED LG
Testoviron

To za 110 zł/$29,99 z gearbesta kupujac MECOOLa M8S Pro+ 2/16gb-wiecej pamieci, wiecej opcji, AlexELEC/LibreELEC na SD, z pamieci: Android TV lub zwykly Android 7,1, wszystko na s905x, więc zbiera się dobrze, jedyny minus to brak bluetootha, ale to nadrabiam myszka z nadajnikiem do usb i tyle w temacie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(07-09-2017, 10:16 AM)krzywo napisał(a):
(05-09-2017, 03:42 PM)crald napisał(a): Chińskie gówniane boxy wsadzić proszę między książki. Tylko Amazon FireTV V2 z ROOT'em.

Pilot na Wi-Fi z Mic i ALEXA na pokładzie.
4K
Kodi
...wszystko sprawnie,płynnie i bez zająknięcia. Do tego PrimeTV, STARZ... ale o czym mówimy jak Wy dopiero dorośliście do przereklamowanego Netflixa. Netflix 4K też jest.

Wszystko to co najpotrzebniejsze na 65" OLED LG
Testoviron

To za 110 zł/$29,99 z gearbesta kupujac MECOOLa M8S Pro+ 2/16gb-wiecej pamieci, wiecej opcji, AlexELEC/LibreELEC na SD, z pamieci: Android TV lub zwykly Android 7,1, wszystko na s905x, więc zbiera się dobrze, jedyny minus to brak bluetootha, ale to nadrabiam myszka z nadajnikiem do usb i tyle w temacie.
Ok, - a gdzie ALEXA ? zeby jeszcze z klawitura latac i myszka do TV... wstydzilbym się przy weekendowym spotkaniu ze znajomymi. Klawiture mam w komputerze, w gry gram na PS a TV oglądam jak chcę odpocząć a nie bawić się w sto tysiecy ustawień czy 6 rdzeni procesora, customRom'y i inne stulejarskie, archgimbazjalne metody, czy specyfikacje bo tu to chodzilo lepiej ale to bylo zkasztanione. 
I tak, mam porownanie do czystego Kodi i Andka wiec wiem o czym pisze. Sprobojcie prosze coś brandowanego a chińskie AllInOne darujcie sobie. Wybierzcie Jakość, płynność, szybkość. 
Panie Adminie proszę mi wskazać Kodi 18 "beta" z tego co wiem na dzien pisania tego posta jest jeszcze alpha.
Rzetelnosc i jakość jak produkty z chin Big Grin
Odpowiedz
#33
@crald o czym Ty do mnie rozmawiasz bo nie wiem o co Ci chodzi? Jak chcesz już tak się wywyższać to kup sobie też słownik oraz Nvidia Shield TV, a nie Amazon Fire dla plebsu. Wink

Dodatkowo. Nie rób siary z tym 65" TV od LG tylko kup porządny projektor bo wstyd przed znajomymi.
Ogólnie się uśmiałem i baw się dobrze. Smile

I koniec tego offtopowania bo będziesz pierwszym, który dostanie ostrzeżenie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#34
NVIDIA Shield Tv 16 z 2015r.
Odpowiedz
#35
Raspberry Pi 3b z systemem Libreelec 8.1.1, czyli komputer wielkości karty kredytowej z wbudowanym WiFi, LAN, Bluetooth, HDMI, 4xUSB, który praktycznie nie pobiera prądu, nie generuje żadnego hałasu (pasywne chłodzenie) i w dodatku natywnie, bez żadnej konfiguracji, można go obsługiwać tym samym pilotem od telewizora. Leży sobie gdzieś tam za moim TV i nawet nie widać dokładnie gdzie. Można by pomyśleć, że w ogóle go nie ma a ta cała multimedialna funkcjonalność to po prostu jakiś super smart TV wbudowany w telewizorze.

Cały system od włączenia zasilania aż do zakończenia ładowania kodi 17.4 wstaje w 12 sekund (poprzedni Libreelec 8.02 razem z kodii 17.3 wstawał nawet w 8 s.). Ogólnie działa sprawnie i całkiem szybko. Mój 6-cio letni SONY Bravia, przy pomocy pilota w całości obsługuje Raspberry Pi to i tak dokupiłem mini bezprzewodową, podświetlaną klawiaturę Rii i8 z touchpadem (touchpad w Kodi praktycznie nie jest potrzebny).
Pobiera tylko 1,5W gdy nic nie robi więc nawet go nie wyłączam. Chodzi non-stop. Wystarczy, że przełączę TV pod HDMI4 i od razu mam kodi tam gdzie go zostawiłem ostatnio.
Dodatkowo Raspberry Pi to bardzo uniwersalny sprzęt. Można go w jednej chwili zamienić w komputer z pełnowartościową obsługą internetu czy darmowego pakietu biurowego Libre Office. Wystarczy wyjąć z niego kartę micro SD z systemem Libreelec i włożyć inną z pobranym wcześniej innym systemem typu Ubuntu, Raspbian czy wielu innych. 
Darmowe systemy w sieci są już  gotowe, tzn. nie trzeba ich instalować. Wystarczy przenieść pobrany obraz na kartę pamięci. Jako komputer bardzo przydał mi się na wczasach.

A to wszystko za tylko ok 200 zł (Raspberry Pi 3B + obudowa + karta mSD + dowolny zasilacz micro USB od jakiegoś smartfona) !!!

Dla mnie rewelacja.
Odpowiedz
#36
@kola01 jakieś sprawdzony sklep w którym kupię malinkę do testów?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(18-09-2017, 11:59 PM)mjw napisał(a): @kola01 jakieś sprawdzony sklep w którym kupię malinkę do testów?

Ja kupiłem pół roku temu swoją na allegro. Zobacz, kto ma w dobrej cenie i dużych ilościach.

Raspberry Pi (inaczej Malinka) to w ogóle ciekawy projekt. Jest dotowany i jego produkcja oraz oficjalna sprzedaż ma się odbywać bez zysku, z uwzględnieniem jedynie kosztów ! Dzięki temu Malinka jest tak tania. Można ja zamówić u oficjalnego dystrybutora w UK, który realizuje wysyłkę na cały świat. W Polsce najszybciej jednak kupisz po prostu na Allegro lub w kilku sklepach w necie.
Odpowiedz
#38
Ja używam MINIX Neo U1
  • Procesor Amlogic Quad-core 64 bit Cortex A53 S905 CPU, Penta-Core Mali-450 GPU
  • Pamięć Samsung 2GB of DDR3, Magazyn 16GB Samsung eMMC 5.0 flash.
  • Internet 802.11ac 2 x 2 MIMO Dual-Bnad Wi-Fi(2.4GHz/5.0GHz), Bluetooth 4.1
  • Do dyspozycji 3 porty USB, Optyczne wyjście SPDIF oraz Gigabit Ethernet
  • System Android Lollipop 5.1.1
  • Wideo odtwarzanie 4K2K UHD, HDMI 2.0
  • Dekodowanie sprzętowe HEVC 4K, kolor do 10bit, 4K@60fps
  • HDMI 2.0, rozdzielczość maksymalna 4K@60fps, HDMI-CEC

Dane techniczne Android Boxa Minix NEO U1System
Android Lollipop 5.1.1
Preinstalowane oprogramowanie
Kodi (XBMC) Minix Edition
Pojemność dysku
16GB eMMC 5.0 (MLC)
Procesor
Quad Core Cortex A53 (64-bit)
Karta Graficzna
Penta Core Mali-450 GPU
RAM
2GB DDR3
Maksymalna rozdzielczość
4k ultra HD
Łączność
802.11ac 2 x 2 MIMO Dual-Band Wi-Fi (2.4GHz/5GHz), Bluetooth 4.1
Gniazda
3x USB 2.0, RJ-45Gigabit Ethernet, czytnik kart microSD, wyjście optyczne SPDIF, wyjście jack, port OTG, wejście mikrofonowe, wejście słuchawkowe, Kensington lock
Wyjście wideo
HDMI 2.0
Akcesoria dodatkowe
Pilot, dwuzakresowa antena, zasilacz, kabel HDMI, kabel USB do Micro USB, kabel OTG
Obsługiwane formaty wideo
DAT / MPEG / MPE / MPG / TS / TP / VOB / ISO / AVI / MP4 / MOV / 3GP
Obsługiwane formaty audio
MP2 / MP3 / WAV / OGG / OGA / FLAC / ALAC / APE / AAC / FLV / MKV / M2TS / MTS / M4V / WMV / ASF
Odpowiedz
#39
Witam,
Posiadam kilka urządzeń na ktorych jest zamontowany KODI a to ocena w skali 1-10:

1) apple tv 4 (17.3) - ocena 8 (wysoki image quality)
2) iphone 7 (17.3) - ocena 8
3) ipad md513ll/a (17.0) - ocena 8 (troszke wolny, ale Retina Display robi swoje)
4) amazon fire stick (17.3) - ocena 5 (>do sprzedania<)
5) h96 pro S912 (17.4) - ocena 7 (wielofunkcyjnosc, to tylko moge polecic >do sprzedania<)
6) NVIDIA SHIELD 2017 (17.5) - ocena 10  !!!!! zadna inna zabawka nie dorownuje predkoscia i jakoscia obrazu...polecam.

pozdrawiam.
Odpowiedz
#40
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości