No to wina jądra które jest używane w coreelec lub samego dtb. I nie masz się co gubić, bo na samym początku o tym pisałem - pewnie nowsze/inne jądro obecne w Coreelec nie obsługuje do końca tego procka/tego urządzenia. To dość budżetowy, mało popularny procesor, w zupełnie nie popularnym boxie,o słabej wydajności - musiałbyś pisać na forum coreelec. Ale wątpię czy to coś da - bo to dość mało popularny sprzęt. Tak to jest jak się kupuje jakieś mało znane chińskie wynalazki oczekując cudów z reklamy.
Co do rozdzielczości - spróbuj tego:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Możliwe że nie wykrywa prawidłowo podczas uruchamiania.
Czyli wyłącz wszystkie urządzenia podłączone pod tv. Wyłącz TV, włącz TV (+amp jeśli masz), przełącz na źródło boxa, włącz boxa.
Jeśli to zadziała - możesz utworzyć własny disp_cap
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Co do rozdzielczości - spróbuj tego:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Możliwe że nie wykrywa prawidłowo podczas uruchamiania.
Czyli wyłącz wszystkie urządzenia podłączone pod tv. Wyłącz TV, włącz TV (+amp jeśli masz), przełącz na źródło boxa, włącz boxa.
Jeśli to zadziała - możesz utworzyć własny disp_cap
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Widziałem rzeczy, o których wam ludziom nawet się nie śniło. Płonące okręty szturmowe w konstelacji Oriona. Strumienie elektronów jarzące się w ciemności przy wrotach Tannhausera. Pamięć o wszystkich tych chwilach zniknie w otchłani czasu, jak łzy w deszczu. Pora umierać...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


