Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klient Enigma2
#1
Witam szanowne grono

Mam problem z Klientem Enigma2, wcześniej jak było bez hasła to Ok jak założyłem hasło to strasznie i długo "mieli".
IP mam takie jak mój dekoder a port ustawiłem na 80 .
Bardzo proszę o pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jakie hsalo, w tunerze?

Nie ma znaczenia czy jest czh nie ma hasła, działa zawsze identycznie. Wystarczy nie używać httpsbo to bezsens po LAN.
Odpowiedz
#3
Może daj screen jak Ty masz, bo ja już nawet przeinstalowałem KODI i nic dalej mieli.
Odpowiedz
#4
Nie używam Kodi na Androidzie, po to mam aplikacje klienta na Android.

W pluginie nic nie trzeba tak koneczie ustawiać, zwykle wpisanie IP, loginu i hasła wystarczy.
W tunerze to samo jak działa na domyślnych. Jak przestawiasz opcje w tunerze należy dopasować tylko ustawienia w kliencie enigma2 do tego.


Jak jest problem z transterami to zwykle z winy sieci LAN w domu czyli głównie routera albo podłączenia do niego urządzeń.

Mi dział spokojnie po tunerze wpiętym do LAN 1 Gbps a potem po WiFi od 150 do 800 Gbps.
Przy połączeniach poniżej 100 Mbps zaczynają się czasami problemy ze zrywaniem strumienia albo częstym buforowaniem.
Odpowiedz
#5
(10-03-2023, 01:01 PM)Ktosi napisał(a): Nie używam Kodi na Androidzie, po to mam aplikacje klienta na Android.

W pluginie nic nie trzeba tak koneczie ustawiać, zwykle wpisanie IP, loginu i hasła wystarczy.
W tunerze to samo jak działa na domyślnych. Jak przestawiasz opcje w tunerze należy dopasować tylko ustawienia w kliencie enigma2 do tego.


Jak jest problem z transterami to zwykle z winy sieci LAN w domu czyli głównie routera albo podłączenia do niego urządzeń.

Mi dział spokojnie po tunerze wpiętym do LAN 1 Gbps a potem  po WiFi od 150 do 800 Gbps.
Przy połączeniach poniżej 100 Mbps zaczynają się czasami problemy ze zrywaniem strumienia albo częstym buforowaniem.

Witam, 

Czy to prawda że wtyczka enigma2 nie działa z kodi 19 i 20? Kiedyś używałem tej wtyczki i wszystko działało beż problemów, teraz wywala błędy że client enibma2 nie dostępny. 
Bardzo,proszę o podpowiedź co z tym,zrobić. 
Czy,zainstalować starsza wersję kodi , a może jest podobna wtyczka do,enigma2.

Pozdrawiam Łukasz
Odpowiedz
#6
Większość klientów PVR obsługuje enigma2
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości