Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
weeb tv
#11
(06-05-2023, 06:57 PM)kris197 napisał(a): Trzeba wpisać te dwa linki?
To dwie różne wersje, zależy, czy się ma stare Kodi, czy nowe.
REKLAMA:



#12
(06-05-2023, 06:57 PM)wujuj23 napisał(a): Po uruchomieniu dodatku mam informację błąd połączenia z serwisem
Taki komunikat jest wtedy, kiedy są nieprawidłowe dane logowania.
#13
Czy ktoś może wie jak dodać na Tv Box z Androidem 11, Kodi 20.2 wtyczkę Weeb Tv? Niestety mimo dodania pliku zip ze strony Weeb tv do katalogu w karcie pamięci nie jest widoczny ten plik gdy próbuje go zainstalować z pliku zip. Nadmieniam ze na drugim tv Box z Androidem 10 nie ma tego problemu. Czy można, wiec dodać Weeb tv metodą np z repetytorium po dodaniu źródła. Proszę więc o link źródła, z którego mogę zainstalować wtyczkę i ew podpowiedź rozwiązania problemu. Z góry dzięki
#14
Proponuje napisać do nich na stronie. To wtyczka do ich serwisu, sami ją wydają i sami pobierają opłatę za tę rzekomą usługę.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#15
Napisałem do nich jakiś czas temu, ale niestety nic..
#16
No cóż... Płacisz wymagasz.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



#17
(28-07-2023, 02:50 PM)enak napisał(a): Czy ktoś może wie

Raczej wie...

enak napisał(a):nie jest widoczny ten plik

Zmień ustawienie na poniższe, plik będzie widoczny...

[Obrazek: nBFZcJol.jpg]

enak napisał(a):nie ma tego problemu

Nie ma na Android TV 11...

[Obrazek: tkoBsMKl.jpg]


enak napisał(a):Z góry dzięki

Drobiazg...
#18
Dzięki za pomoc Smile - jeszcze raz
#19
Witam, jestem zielony jesli chodzi o kodi, bardzo proszę o pomoc, czy to wyjaśnie, czy przeniesienie posta , lub podanie jakiegoś linka. Działa mi weeb.tv w kodi. Jednak bardzo zależy mi na EPG i możliwości nagrywania.Szukałem po necie, nie wiem jaką wtyczką to zrobić i skąd wziąć liste m3u. Zapewne oni nie podadzą. Gdzieś przeczytałem dosłownie kawałeczek, że po dodaniu kanałów do ulubionych jakoś ułatwia sprawę. Bardzo przepraszam za takie lamerskie pytania, i bardzo proszę o pomoc. Uwolnienie od platmego weeb tv tez byłoby super, place tam bo się nie znam, nie wiem od czego zacząć. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję bardzo za pomoc z góry..
#20
Niestety - to wtyczka płatna - w znaczeniu do płatnego serwisu i jest ich własnego autorstwa. Nie udzielamy tu wsparcia do niej i nie zajmujemy się nią. Płacisz = wymagasz = pisz do nich.
Zamykam (bo jak widać gdzieś jeszcze zostały otwarte te wątki)
Co do reszty pytań - szukaj plusx/teleelevidenie lub zainteresuj się tym By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości