Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizja
#1
Witam mam problem z wizja na boxie. Zacznę od początku miałem zainstalowaną wizję i wszytko ładnie smigalo ( konto Premium) ale ostatnio nie mogłem wejść w ogóle na zaden kanał ladowalo się chwilę i przestawalo program się nie wyłączał. Więc usunąłem wtyczkę i zainstalowałem nową z tej strony- 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Jest nawet lepsza bo ma epg. Ale problem jest nadal tyle że trochę inny tym razem jak probuje włączyć to program się włącza lekko przycina obraz i głos i wyłącza się po 5 sekundach mniej więcej.
Jakieś porady co z tym zrobić ?? Z gory dziękuję Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Rzeczywiście korzystając z wtyczki kodiver wywala z serwera w przeciągu 5 sekund. Zachęcam do skorzystania z wtyczki m-TVGuide obsługuje serwis Wizja w premium i co ważniejsze nie wyrzuca. Do działania będzie Ci potrzebny link do listy EPG w ustawieniach trzeba link skopiować/wpisać.

Darmowe EPG (może brakować pare kanałów z Wizji)
http://epg.feenk.net/epg/epg.xml
Można też wykupić płatne EPG z pełną listą kanałów na mods-kodi.
Odpowiedz
#3
Odpaliłem to w m tv guide,epg działa pokazuje wszystkie programy tylko jak klikam żeby włączyć to nic się nie dzieje  w ogóle nie startuje nic.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dodam że nawe jak wejdę ustawienia tu to oglądaj kanał jest jakby nie dostępny.
Odpowiedz
#4
Ktoś ?
Odpowiedz
#5
Upewnij się że podałeś prawidłowe dane z wizji i że zaznaczyłeś w ustawieniach mtvguide że posiadasz wizje premium.
Odpowiedz
#6
Sprawdziłem wszystko dobrze podane i zaznaczone :/
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Podaj log z kodi może tam znajdziemy przyczynę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości