Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotify
#1
Hej. Szukam działającej wtyczki z do Spotify. Z gory dziękuje.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Kiedy ostatnio korzystałam, wtyczka normalnie działała z Kodi 20, a teraz nie mam konta premium by sprawdzić. Wrzucam tymczasowo, po pewnym czasie link wygaśnie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Odpowiedz
#3
Dzięki, sprawdzę to jutro. A tak poza tematem. Czyżby już pora przesiąść się na kodi 20?
Odpowiedz
#4
Rzecz gustu, ja przeszłam ze względu na nową wersję InputStream Adaptive. Ale jak komuś pasuje i dobrze działa 19, moim zdaniem nie ma się po co wyrywać. Rzuciłam dziś okiem na tę wtyczkę Spotify, łączy z kontem, ale usługa Spotify żąda premium, aby dodać urządzenie z Kodi także na darmowym za wiele nie zdziałam. Daj znać, jak Tobie się powiedzie.

Odpowiedz
#5
Sprowadziłem wtyczkę i u mnie nie działa. Z tym, że co do konta. To według jakiegoś opisu z neta, przy instalacji jakiejś konkretnej wersji aplikacji na android, mam dostęp do konta premium bezpłatnie. I działa mi to zarówno na telefonie jak i lapku (logując się przez przeglądarkę)
Odpowiedz
#6
Ponieważ jest jakaś promocja na 3 mies. za free więc założyłam konto Premium, aby rzucić okiem co się zmieniło. Otóż nic. Normalnie, po uzyskaniu konta Premium trzeba zalogować się w aplikacji, potem w Kodi podając mail i hasło, urządzenie doda się co jest do sprawdzenia na stronie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. gdzie w sekcji Spotify for Kodi pojawi się: Unofficial Spotify add-on for Kodi. To wszystko, działa jak działało, teraz w Kodi 20.1 Nexus.

Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Można prosić o udostępnienie wtyczki ponownie?
Odpowiedz
#8
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Sprawdź tutaj
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości