Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z pilotem MX3 Air Mouse
#1
Witam, mam problem z tym pilotem na nvidii shield tv, pilot działa jak trzeba, gorzej z klawiatura, nie działaja litery, a po wcisnieciu alt dzialaja tylko liczby, miał ktos cos podobnego?

[Obrazek: a67bbd7a480cb4d9726721745bba]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Czasami działa jak położysz  poziomo na stole a czasami po prostu nie współpracuje z api shielda.

Jak masz zainstalowane Kodi to sprawdź czy w nim działa.

Masz jakiegoś NO NAME clona tej tej Air mouse, na pewno działają myszki MX3 od producentów Mele, Vigica i Aerb. Łatwo je poznać mają kolorowe przyciski i napisy producenta.

[Obrazek: APR-U86-back-5-MX3.jpg]
Odpowiedz
#3
@rafik12  Mam takiego, straszna lipa. Po upadku z kanapy na podłogę przestał działać. 0 oznaki życia.  Sprawdzałem bebechy nic nie urwanie itp.
Odpowiedz
#4
(08-04-2023, 08:43 AM)sky02 napisał(a): @rafik12  Mam takiego, straszna lipa. Po upadku z kanapy na podłogę przestał działać. 0 oznaki życia.  Sprawdzałem bebechy nic nie urwanie itp.

Rozumiem, szkoda

(08-04-2023, 08:00 AM)Ktosi napisał(a): Czasami działa jak położysz  poziomo na stole a czasami po prostu nie współpracuje z api shielda.

Jak masz zainstalowane Kodi to sprawdź czy w nim działa.

Masz jakiegoś NO NAME clona tej tej Air mouse, na pewno działają muszki MX3 od producentów Mele, Vigica i Aerb. Łatwo je poznać mają kolorowe przyciski i napisy producenta.

[Obrazek: APR-U86-back-5-MX3.jpg]

Siema, a wiesz może które współpracuja z układem klawiatury? Bo myszka działa bardzo dobrze, jedyna wada to ta klawiatura
Odpowiedz
#5
Przecież napisałem jakie współpracują.
Odpowiedz
#6
ok, no to dzieki za info
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości