Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEZZO (epg) nie działa prawidłowo
#1
MEZZO (także Live ) zmieniło ostatnio logo, a także (tylko MEZZO) coś namieszało w epg. Teraz w 90% MEZZO pokrywa się z MEZZO Live co nie jest prawdą.

Uważam, że nie jest ot wina "OVH" ale "wzorca wyżej", gdyż wielu dostawców epg ma podobne błędy.

Metodą prób przeszedłem w MEZZO na  epg "Rytec France/Wallonie - Commun", gdzie jest ok z ponizszym wzorcem (i faktycznie z transmisjami- są 2 programy podane): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witaj. Logo zmieniłem na nowe.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ale na razie nie ruszam epg. Poczekajmy 2 dni może wp naprawi.
Pozdrawiam i wielkie dziękuje za info Smile
Odpowiedz
#3
Wypada że wróciło do normy (i EPG i na stronie WP.PL). Smile
1
Odpowiedz
#4
(15-04-2023, 10:41 AM)DzidekK napisał(a): Wypada że wróciło do normy (i EPG i na stronie WP.PL). Smile

A Ty myślisz że skąd my mamy to EPG jak nie z dostępnych przewodników prezentowanych na portalach z programem TV.
Nie zawsze się da pozyskać to EPG od dostawcy/operatora danego kanału.
Wszelkie błędy jakie wystąpią w przewodniku my twórcy EPG dla E2 oraz wszelkich andkowych app powielamy bo tak jest nam dostarczane przez portal z ramówką.
Nie mamy na to wpływu jest jak jest i to wam grabujemy i dostarczamy w tej czy innej formie.
Udzielasz się na forum WG++ to chyba ogarniasz ze nie jest tak słodko pobrać wydarzenia ze strony jakiej tylko chcesz a jest to możliwe wyłącznie dla niektórych stron/portali.
Odpowiedz
#5
@azman

Nie rozumiem tej formy odpowiedzi.

Stawiasz zarzuty, że zasygnalizowałem błąd w EPG?
Do tego wskazałem znalezione rozwiązanie.

Przeczytaj pierwszy post w temacie - zanim znowu "zarzuty" postawisz. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości