Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocje na androidowe boxy
(22-12-2022, 01:44 PM)Cobros napisał(a): Czy pierwszy model canal+boxa z głowicą ma HbbTV 
Nie ma. Nowe w ogóle nie mają DVBT-2.
Wycofany został oficjalnie przez ten wymóg HbbTV - a nieoficjalnie przez to że okazało się że sprzedawali certyfikowany sprzęt z luką w bootladerze i się google czepiło.

Podziękowali: arkady1964
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



(22-12-2022, 01:59 PM)Cobros napisał(a): A spoko pytałem z ciekawości . Smile


Kupiłem w podobnej cenie, faktycznie była to okazja. Co najważniejsze, Canal+ Box działa bez żadnych problemów   Smile . W przeciwieństwie do Xiaomi Mi Box S, który u mnie jest bardzo "kapryśny", mniej więcej co 2 godziny zanika obraz. Wtedy trzeba resetować, ale nie twardy reset, gdyż wystarczy pilotem wyłączyć i włączyć, nie jest to bardzo denerwujące, jednak w Canal+ nie mam tego problemu, dosłownie, ani razu nie wystąpił ten, ani inny problem... 

Jak ktoś nie potrzebuje DVB-T2 to mogę polecić dla zainteresowanych i mniej wymagających "nowy" Canal+ Box, jest w cenie około 200 złotych. Nie jest to super rakieta oraz sprzęt dla "majsterkowiczów", ale jako Box z Android TV spisuje się nieźle. Jest już tego sporo na rynku i nie słychać o problemach z tym sprzętem. Zaznaczam jednak, że obecnie wybór sprzętu z Android TV jest dość duży i można znaleźć lepszą ofertę lub sprzęt.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Poradźcie, który wybrać?
1. Mecool KM3 ATV S905X2
czy
2. Mecool KD2 Amlogic S905Y4
Skyshowtime, Prime Video, Disney+, HBO Max, Viaplay
Odpowiedz
(08-05-2023, 04:55 PM)Sinel napisał(a): Poradźcie, który wybrać?
1. Mecool KM3 ATV S905X2
czy
2. Mecool KD2 Amlogic S905Y4
drugi tvbox ma lepsze parametry

Podziękowali: Sinel
Odpowiedz
Pierwszy to box, a drugi TV stick - a więc różne kategorie urządzeń.
Jeśli już ma być Mecool to może KM 2 PLUS?
Cena niewiele wyższa a ma certyfikat Netflixa...
Odpowiedz
(09-05-2023, 07:13 AM)jon1022 napisał(a): Pierwszy to box, a drugi TV stick - a więc różne kategorie urządzeń.
Jeśli już ma być Mecool to może KM 2 PLUS?
Cena niewiele wyższa a ma certyfikat Netflixa...

Poczytałem trochę o tym Boxie. Mógłby mieć 4GB ram. Na Netflix za bardzo mi nie zależy, nim coś wybiorę chciałbym mieć pewność, że będzie mi działał bez najmniejszych zacięć Skyshowtime. Oglądanie z TV Boxem Canal+ to droga przez mękę Wink
Skyshowtime, Prime Video, Disney+, HBO Max, Viaplay
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości