Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PolsatBoxGo
#1
Witam, mam zainstalowane Kodi 20 i wtyczkę PolsatBoxGo. Zalogowałem się na swoje konto premium i wybieram kanał TV jest ładowanie i KODI się wyłącza. Jakie tego powód? Coś z DRM? Video VOD działa poprawnie, ale telewizja już nie. Pomoże ktoś? Kodi w wersji dla Androida.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(18-04-2023, 09:22 AM)hmmm napisał(a): Witam, mam zainstalowane Kodi 20 i wtyczkę PolsatBoxGo. Zalogowałem się na swoje konto premium i wybieram kanał TV jest ładowanie i KODI się wyłącza. Jakie tego powód? Coś z DRM? Video VOD działa poprawnie, ale telewizja już nie. Pomoże ktoś? Kodi w wersji dla Androida.
Raczej Nie... samo napisanie "Kodi w wersji dla Androida" nie mówi nic można tylko zgadywać
Odpowiedz
#3
A jakie informacje jeszcze potrzebne? W InputActive Helper jest napisane, że trzeba zainstalować Winevide, tylko nie wiem w jaki sposób. Z tego programu Helper nie moge zainstalować tego, więc skąd wziąć instalke Winevide DRM?

Zauważyłem, że jest tam podana ścieżka do pliku, który muszę zainstalować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pobieram i gdy chcę go zainstalować z pliku .zip to wyskakuje błąd, że się nie da. Co w takim przypadku zrobić i jak to zainstalować teraz?
Odpowiedz
#4
Doczekamy się w końcu na jakiegoś loga z błędem?
Odpowiedz
#5
Ta ścieżka nie jest dla twojego systemu tylko dla systemów liniowych. W android widevine jest domyślnie zainstalowane. Bez logów nic nie pomożemy więcej.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
W jaki sposób te logi zdobyć i gdzie ich szukać? Sorry, ale nie jestem w tym dobrze zorientowany.

Logi:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Tutaj pełne logi:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Skąd masz to kodi zainstalowane? Ze sklepu play czy ze strony kodi.tv? Czy raczej z jakiejś innej dziwnej?
Wyślij logi po próbie odtworzenia materiału TV. W poradniku masz to opisane skąd je wziąć po zamknięciu się kodi.

BTW - problemem może też być sprzęt który nie wyrabia:
LENOVO Lenovo TAB 2 A8-50F with Android 5.1.0 - ma tylko 1 GB ram - to naprawdę malutko i kodi może się wykrzaczać, zwłaszcza jak w tle android działa
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Kodi pobrane ze strony kodi.tv

Czy lepiej je odinstalować i pobrać ze sklepu Play?

Dodam, że np. stream z weeb działa dobrze w jakości 1080p bez żadnych ścinek czy wyłączania aplikacji.
Odpowiedz
#9
(18-04-2023, 05:51 PM)mtr81 napisał(a): Doczekamy się w końcu na jakiegoś loga z błędem?
Doczekamy się choć odrobiny wyrozumiałości? Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości