Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvheadend - lista kanałów z Enigma2
#1
Witam, walczę od kilku godzin z listą kanałów SAT od bzyka (tej używam na drugim tunerze z E2) konwertuje listę poprzez E22TVH zgodni z manualem ale niestety trybi jak należy. Tzn, mam kanały, ale nie mogę ich odtwarzać nawet przez By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (nawet FTA) i nie mam segregacji kanałów jak np "TV polskie" w rozwijanej liście "Filter tag" to istnieje, lecz jak wybiorę "TV polskie" to mam pusto.
Poradźcie koledzy co robię źle bo już nie mam siły
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Mogles napisac to w temacie ktory zalozyles wczesniej. Mod niech przeniesie te posty. Tak jak pisalem ci w poprzednim watku ze kluczem do sukcesu jest aktualna lista transponderow. Wrzucilem ci ja tu:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podmien ten plik w katalogu

\storage\.kodi\addons\service.tvheadend43\dvb-scan\dvb-s\

i zrestartuj tvheadend. Przeskanuj caly zakres (bledow przy skanowaniu juz byc nie powinno no chyba ze transponder jest nieaktywny). Jak juz przeskanujesz to zaimportuj bukiety z E2 wedlug tego opisu:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zmapuj wszystko i bedziesz mial w kodi wszystko ladnie poukladane.
-------------------------------------------------------------------------
X96 Max Plus 4/64 + DVBSky S960 + CoreELEC + VDR + OSCam
-------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz
#3
Dzięki @callahan za pomoc, faktycznie kanały posortowane, pojawiła się moja grupa kanałów, ale nie działają mi żadne kanały, tzn nie wyświetla się obraz ani na ip.coreelec:9981 ani w kodim. Nawet fta nie rusza. Co może być przyczyną ?
Dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#4
Skanowales w ogole satelite z nowa lista transponderow? Masz poprawny sygnal? Od tego trzeba zaczac.
-------------------------------------------------------------------------
X96 Max Plus 4/64 + DVBSky S960 + CoreELEC + VDR + OSCam
-------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości