Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy box bez względu na koszta do filmów i seriali 2023
#21
Plex-y ,dyski, serwery, pobierania.......
Znam to wszystko i jezeli komuś zalezy na jakości i komforcie użytkowania to pora najwyższa cały ten majdan odrzucić bo jest jak kula u nogi...W dzisiejszych czasach jest to już po prostu pirackie średniowiecze.Nie mówiąc o tym ,że pod wzgledem konfigurowalności odtwarzacza, Plex i Kodi to inna liga. Big Grin

Dla przykładu , zobrazuje Ci dostęp do wspomnianego przez Ciebie powyżej tytułu ,jaki uzyskuje w dowolnej chwili po 3 kliknięciach w Kodi.czwarte odpala materiał.Adekwatna sytuacja jest w przypadku prawie dowolnej pozycji.
Bez ,żadnych dysków, serwerów, pobierań ,prywatnych trackerów etc., etc, całego tego bajzlownika....wystarcza tylko łączność z netem.

[img]By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.[/img]
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Spoko tylko RD to płatny serwis do tego potrzeba VPN by ruch puścić bezpiecznie. Niektórzy mieszkają tam gdzie władze ścigaja trochę mocniej i dużo jest prywatnych firm monitorujących publiczne strony i sprzedające dane agencjom prawnym.

Łącze też może być ograniczeniem. Osobiście nie mam dostępu do światła tylko dsl, który potrafi gubić synchronizację. To co chce oglądać mam w sonarze i radarze i jak się pojawia to mam na dysku. Napisy też automatycznie się ściągają. Plex się w tle aktualizuje podobnie jak baza danych kodi na serwerze sql.

Każdy ogląda jak lubi. Znam sporo ludzi co nadal używają dyskow zewnętrznych a o kodi nie chcą słyszeć.
Odpowiedz
#23
RD to koszt 16 euro na pół roku,czyli moim zdaniem żaden.VPN nie jest potrzebny,nie łączysz się z siecią torrent.U mnie w UK jest taki monitoring,że na torrentowe strony nawet nie wejdziesz bez VPN.
Automatyczne ściąganie napisów z kilku serwisów do wyboru to w Kodi standard.
Odpowiedz
#24
(11-05-2023, 05:54 AM)somer napisał(a): RD to koszt 16 euro na pół roku,czyli moim zdaniem żaden.VPN nie jest potrzebny,nie łączysz się z siecią torrent.U mnie w UK jest taki monitoring,że na torrentowe strony nawet nie wejdziesz bez VPN.
Automatyczne ściąganie napisów z kilku serwisów do wyboru to w Kodi standard.

A to dzieki za info przyjrze sie znowu. Pare lat temu RD byl znacznie drozszy. Ogolnie wole miec materialy lokalnie. Ja mieszkam w Niemczech, i kilku moich znajomych otrzymalo wezwania przedsadowe i musieli bawic sie z adwokatami. Nie jest tak,ze program siciaga jakies dane lokalnie i z tego odtwarza?

Napisz jak z dzialanie tych wtyczek pod RD. Chodzi o stabilnosc i aktualizacje, bo pamietam, ze raz jedna raz druga przestawala dzialac.
Odpowiedz
#25
RD podobnie jak inne debridy niczego od Ciebie nie ściąga,połączenie jest również szyfrowane.
Obecnie najlepsza wtyczką po debridy jest FEN,stabilny i na bieżąco aktualizowany.
Odpowiedz
#26
Szukam jakiejś zabawki dla siostry. Co możecie mi powiedzieć na temat takiej skośnej zabawki? Warto ją kupić?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
RK3568 - osobiście nie brałbym - nawet czytając opis s905x4 czy s922x jest lepsze
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#28
Jest koszmarnie drogie jak na Chińczyka. Jest na chipie Rockchip który jest odradzany do zabawy ze streamingiem i kodi. Jest na zwykłym androidzie, nie na android tv. Jako pudło pod telewizor do wyświetlania filmów, kodi, serwisów streamingowych moim zdaniem jest złe. Za tą cenę możesz pokusić się o Shielda, Fire Cube, Apple TV, Nokie czy inny Homatics.
Odpowiedz
#29
Odpowiedz
#30
Dzięki koledzy.
Alternatywą też byłby jakiś NUC i na nim KODI.
A może macie jakiś sprawdzony wypasiony chiński gotowiec na Amlogicu?
Ten Homatics też fajny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości