Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aktualizacja do kodi 20
#1
przyznam ze moja znajomosc kodi to klikanie krok po kroku z wszelkich poradnikow z forum. szukalem na  kodi.tv ale rozwiazanie bylo martwym linkiem. mam kodi 19.5 znalazlem poradnik o " naprawieniu" wtyczki youtube. no i problem jest taki ze musze miec kodi 20 zeby zainstalowac wszystko z poradnika. mam wlaczone aktualizacje automatyczne a nie proponuje mi aktualizacji do 20. moge liczyc na jakies rady ? zakladam ze byc moze cos slabo kumam w zakresie sposobu dzialania kodi i moze cos recznie trzeba....
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ale gdzie masz włączone tę aktualizacje automatyczne? W kodi czy w systemie? Samo kodi samo przez się nie aktualizuje się. Trzeba to zrobić przez system czyli w przypadku androida przez sklep Play. W przypadku innych systemów przez ściągnięcie właściwej wersji. W przypadku coreelec musisz cały system na nowo zainstalować w odpowiedniej wersji - czyli w tym przypadku coreelec 20.1
Zaś co do samego YT - nie napalałbym się - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - działa przez krótki czas, potem znowu blokują.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
okejki czyli juz kumam chyba zainwestuje w druga karte do nowego coreeleca Smile. to zainstaluje od zera. ogolnie to nie mam problemu z reklamami bardzie irrytuje mnie obecnie przeskakiwanie miedzy systemami. tak czy owak dzieki za rozwianie watpliwosci
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości