Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieaktualne picony
#1
Hej. 
Czy mógłbym zaktualizować picony niektórych stacji? Sporo jest już nieaktualnych. Chętnie to zrobię. Potrzebuję tylko rozmiar i gdzie to podesłać. Pozdro
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witaj. A proszę Cię bardzo, poprawiaj Smile Wielkość 330x198, albo sam dopasuj byleby nie za duże. Podeślij do mnie a ja już je podmienię By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  Preferujemy jasne picony. Większość użytkowników posiada ciemne tło.
Tu masz loga mistrza @zet71 do inspiracji:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam i życzę owocnej twórczości Wink
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
@sky02
Rozumiem, że mam już nic nie aktualizować? Podesłałem Wam około 20 piconów na maila, ale nikt tego nie przekopiował. Pytam, bo nie chcę się narobić a nikt z tego nie skorzysta.
Odpowiedz
#5
@Dawber Witaj. Nic nie dostałem i chyba się nie zrozumieliśmy Smile . Mi chodziło byś przesłał na PW tutaj do mnie.
Tu tak się kontaktujemy. Przycisk na dole z papierowym samolocikiem Wink
Czekam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
(12-05-2023, 04:12 PM)sky02 napisał(a): @Dawber Witaj. Nic nie dostałem i chyba się nie zrozumieliśmy Smile . Mi chodziło byś przesłał na PW tutaj do mnie.
Tu tak się kontaktujemy. Przycisk na dole z papierowym samolocikiem Wink
Czekam i pozdrawiam.
@sky02 
Wysłałem. Trochę bez sensu, ponieważ ja już nazwałem pliki tak jak powinny być w folderze, a teraz wysyłają się linki do grafiki. Wcześniej wysyłąłem na maila info@...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Masz chyba kopię u siebie. Spakuj je i wyślij jeszcze raz. Pamiętaj, że loga mają być jak najprostsze, najbardziej zbliżone do oryginału i bez tła. Wiem, że znowu marudzę Wink
A i rozszerzenie .png nie .jpg
Odpowiedz
#8
(12-05-2023, 04:47 PM)sky02 napisał(a): Masz chyba kopię u siebie. Spakuj je i wyślij jeszcze raz. Pamiętaj, że loga mają być jak najprostsze, najbardziej zbliżone do oryginału i bez tła. Wiem, że znowu marudzę Wink
A i rozszerzenie .png nie .jpg
@sky02 
Spokojnie. Wszystko jest w png. Jestem specjalistą w tworzeniu interfejsów. Tworzyłem skórki do enigmy.

Podziękowali: sky02
1
Odpowiedz
#9
Podziękowania dla @Dawber który czuwa by nasze loga był jak najbardziej aktualne. Jeszcze raz dzięki Wink
Odpowiedz
#10
Logo BBC Earth jest jakieś takie skapcaniałe, a powinno wyglądać co najmniej tak:
[Obrazek: image.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości