Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV Pro - archiwum nie działa
#1
Jak w temacie, posiadam spaczowaną wersję 7.06, listę Plusx, która ma archiwum działające na Tivimate, ale nie działa mi archiwum na IPTV Pro.
Jest jakiś sposób na to?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(04-11-2023, 12:57 AM)satman napisał(a): Jak w temacie, posiadam spaczowaną wersję 7.06, listę Plusx, która ma archiwum działające na Tivimate, ale nie działa mi archiwum na IPTV Pro.
Jest jakiś sposób na to?
A masz dodane epg w aplikacji które posiada archiwum?
Odpowiedz
#3
Też mnie to dziwi bo sam korzystałem z tej wersji i było ok. Wszystko w auto. A epg nawet podstawowe ma archiwum -1 dzień więc to nie problem. A nie pisałem wcześniej, bo nie mam jak sprawdzić. Już od dawna nie używam PlusX a szczególnie ostrzegam przed Teleele By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . TeleEle potraf zbanować konto bo tak i chuj, bo coś im, mu się wydaje. Oba serwisy korzystają z naszego epg i nie, nie dostarczają żadnych profitów dla nas. Biorą nasze epg jak swoje, bo jesteśmy open source. Liczymy tylko na dotacje zadowolonych użytkowników, na utrzymanie serwera. Ta sytuacja odbija się na nas, bo nas wiążą z teleelevidenie. Jest plan by w samym epg ostrzegać użytkowników przed  teleelevidenie, ale mamy sumienie. Bo kto chce czytać w opisie programu, że teleelevidenie to złodzieje i trzeba bardzo uważać?  Prezes @mjw dobrze prawię?  Jak za ostro tu usunę  Wink
Pewnie, że nie usunę bo piszę prawdę  Tongue

Podziękowali: RebA, jon1022
1
Odpowiedz
#4
Prawdę prawisz! Mnie też zbanowali za zadawanie pytań
Wracając do tematu: pół dnia dziś walczyłem z tym IPTV Pro na telefon, różne wersje, różne listy, różne epg (choć na codzień jestem wierny naszej liście)
Wszystko gra na boxie, a na telefonie nie i co mi pan zrobisz? Rzadko co prawda używam na tel , ale czasem się przydaje. Jakiś czas temu działało, a wczoraj chciałem coś obejrzeć - a tu zonk!
Jedyne czego jeszcze nie sprawdziłem to własny szablon do odtworzenia archiwum, zamiast autowykrywania. Ale nie mam pojęcia co tam wpisać?
Odpowiedz
#5
@satman spróbuj tego, kiedyś było obowiązkowe

?utc={utc}&lutc={lutc}
lub dla innego dostawcy
&utc={utc}&lutc={lutc}

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Z tego co wywnioskowałem, to widzę że archiwum działa z linka:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.=.....
a nie działa z takiego:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.=....
Ten pierwszy jest przeznaczony dla Televizo i IPTV Pro i zawiera 2 literki "ss"
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości