Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Philips 43PUS8807 i antroid TV
#11
Tu masz przeglądarki:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ja proponuję ADS Browser (BROWSER), jest dostępna w oficjalnym Sklepie Google Play, lub inną z tego wątku, powyżej link.

Pozdrawiam

Edit. W wątku o przeglądarkach internetowych działających na Android TV masz podane przeszło 20 - ścia przeglądarek. Z tego około polowa działa z pilotem od Android TV, a pozostałe z pilotem Air Mouse (oczywiście, myszka bezprzewodowa na USB też działa, mniejszy komfort obsługi niż w Air Mouse, ale działa). 
Z podanych przeglądarek każda przeglądarka ma inne funkcje, wybór przeglądarki używanej na Android TV zależy od indywidualnych preferencji użytkownika przeglądarki.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Przeglądałem oficjalny sklep dla mojego telewizora i jestem rozczarowany nic tam nie ma. Czy można instalować apk z popranych plików ? i jak sie to ma do bezpieczeństwa systemu ? A jakby coś padło to jak go od nowa postawić ? Mam klawiaturę na USB i działa poprawnie choć chyba na tv box chodziła lepiej.
A jak pobrać plik instalatora z sklepu google ?
Odpowiedz
#13
Nie potrzebujesz instalatora, możesz pobierać i instalować pliki APK i XAPK np. z witryny internetowej  APKPure , to jedna z bardziej bezpiecznych stron tego typu:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam

Edit. Większość pobranych aplikacji trzeba sterować pilotem Air Mouse, myszka bezprzewodową lub klawiaturą z Touch Padem.
Odpowiedz
#14
Nie zrozumieliśmy się miałem na myśli apk to sie same instalują ale jak rozpoznać ze apk jest bezpieczna ? Mam program na Linuksa warpinator ale nie chce się zainstalować w TV  w telefonie tak a wydaje się idealny do wysyłania plików na dysk
Podłączyłem zewnętrzny dysk FAT32 i system go sformatował wkleił puste katalogi  androida trochę to dziwne. dropboxa nie mam w tym tv zeby przenosić filmy.
Odpowiedz
#15
Rozumiem.

Sprawa jest prosta, należy pobierać i instalować apki z w miarę bezpiecznych stron, jedną podałem powyżej, są jeszcze dwie:

APKCombo:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

APKMirror:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam

Edit. Instalacja, wersje 32 bit (ARM V7A).
Odpowiedz
#16
Znalazłem apk ale jak z bezpieczeństwem instalacji ? A teraz znowu zwariował bo chce przywrócić kodi z backup z laptopa a dysk nie pozwala na zapis i odtwarzanie, nie lobię androida tez nie mogę się dostać do katalogów androida żeby wkleic katalog./kodi
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Odpowiedz
#18
Pocieszyłeś mnie oczywiście ze nie zamierzam wchodzić do banku z tv ale na razie się morduje z Kodi bo w laptopie mam wszystko dopieszczone ale przeniesienie mi sie nie udaje bo nie mam dostępu do katalogu data. Dysk zewnętrzny nie ma chyba uprawnień bo tam mam backup którego przywrócić nie mogę
Odpowiedz
#19
To czemu nie instalujesz APK z pendrajwa...?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
A jak instalować ? bardziej mnie martwi Kodi bo wszystko klepać od nowa z hasłami to trochę meczące. nie mam pojecia jak nadać uprawnienia żeby się nie pluł
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości