Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Philips 43PUS8807 i antroid TV
#31
OK ale co może mi to dać ? owszem poblokowali wszystko i jak widzę w TV sony jest identycznie co już bywa irytujące a tez nigdzie nie widziałem jak zrootowac tego androida
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Skoro się nie da zrotować to sobie odpuść szukanie na przyszłość.

Kup sobie boxa który można rotować i bedsz mógł z nim robić co chcesz.
Odpowiedz
#33
(18-05-2023, 04:08 PM)Ktosi napisał(a): Skoro się nie da zrotować to sobie odpuść szukanie na przyszłość.

Kup sobie boxa który można rotować i bedsz mógł z nim robić co chcesz.
Mam boxa ale to nie to a już mam opcje programisty tylko muszę poszukać informacji jak się tym adb posługiwać .
Odpowiedz
#34
Po co, nigdy nie uruchamiałem i instaluję każdą dowolną aplikację w Philipsie.
Zwykle po zainstalowaniu x-plorer wystarczy uruchomić serwer ftp i kopiować pliki instalek do pamięci jak jest problem z odczytem penów.
Odpowiedz
#35
Problem jest w tym ze nie widzi instalek nigdzie a kodi nie widzi zawartości folderu backup a o jakiej pamięci piszesz ?
Odpowiedz
#36
Nawet innych plików nie widzisz na penie czy flash?
Instaluje się z menedżera plików a nie ze sklepu.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37


Podziękowali: arkady1964
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#38
(19-05-2023, 09:19 AM)coni napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Polecasz tutaj na podstawie wlasnego doswiadczenia  Pilot Air Mouse.
Oczywiscie jest to ciekawa apka. Ja osobiscie polecam jednak moja perelke Bluetooth Keyboard & Mouse. (v. 4.25.1)
Jak sama nazwa mowi, laczy sie z Android TV (u mnie rowniez Philips) poprzez Bluetooth.
Poza mayszka dziala na niej rowniez tastatura. Jest to apka o niesamowitych mozliwosciach.
Mozna ustawic sobie na niej wlasny panel sterowania (Pilot), etc.
Osobiscie uwazam, ze jest ona jedna z lepszych w tej dziedzinie (Smart TV)

Jesli chodzi o Set Orientation to u mnie na Philips TV nie zdaje egzaminu. Tzn. nie robi tego co ma robic!
Od dawna szukam cos podobnego, czym moglbym w prosty sposob obrocic "wzdluz" odtwarzany obraz Video na TV.
Jak dotychczas nic zadawalajacego poza Wuffy playerem nie znalazlem.
Moz ktos w tym kierunku podzieli sie jakims ciekawym  rozwiazaniem. WinkPrzecztaj moj post w tym watku.
Mam Philipsy na Androidzie od 2015 roku, wiem co piszę...
Rotate Screen Orientation v1.0.
...a na marginesie: aby mieć skrót do jakiejkolwiek apki na pulpicie w TV (nawet do apki nieprzystosowanej do Android TV) nie trzeba żadnych luncherów, wszystko można mieć na oryginalnym).
Odpowiedz
#39
Tylko jakiego masz androida w TV że tak twierdzisz.
Odpowiedz
#40
(19-05-2023, 01:02 PM)Ktosi napisał(a): Tylko jakiego masz androida w TV że tak twierdzisz.

Ale, że co twierdzę? Bo napisałem o dwóch sprawach, nie wiem do czego się odnosisz...
Nie pamiętam jakie mam wersje Androida na TV - na pewno stare (dwie różne), bo jeden TV mam z 2015 roku a drugi z 2017 czy 2018...jakoś tak.
Może na nowszych są jakieś problemy? Tego nie wiem...
Ale w takim razie może warto zacząć od tego jaki Android sprawia problemy itp.,  a nie szukać np. (niepotrzebnie) opcji programistycznych?

Cholera, post mi się skasował...
_
Chodzi o to, że generalnie zaskakuje mnie ten wątek (tzn. problemy w nim opisane).
Coś się ostatnio zmieniło w Android TV Philipsa? To już Google TV czy cooś? Bo nie rozumiem...
Generalnie do obsługi Android TV (pełnej!) potrzebne są dokładnie tylko te aplikacje, które podałem na początku, tzn.:
- file manager: X-plore (ze sklepu Play dla TV)
- przeglądarka: wg uznania - ja używam Firefoxa (potrzebna mysz) (z Aptoida lub skądkolwiek)
- Kodi (wiadomo skąd)
- manager pobierania (+przeglądarka gratis): 1DM+(z Aptoida lub skądkolwiek)
- VLC - do odtwarzania wszystkiego (ze sklepu Play dla TV)
- SmartTube (do YouTube - z Aptoida lub skądkolwiek)
- Aptoide (skądkolwiek;-))
- Rotate Screen Orientation v1.0 (dla aplikacji nieprzystosowanych do Android TV) - skądkolwiek
- chmura (np. Dropbox) - dostęp do chmury uruchamiamy w X-Plore
X-Plore to podstawa (nie żaden X-Plorer czy cooś, tylko X-Plore File manager), ma tyle funkcji, że nic więcej nie trzeba...
Generalnie to nawet bez chmury można działać, bo X-Plore znajduje nam udostępnione foldery na komputerze (w domowej sieci LAN albo na FTP).
Być może coś tam Philips z Goole razem ostatnio poblokowali, tego nie wiem i ciekawi mnie to.
Natomiast nigdy takich problemów nie miałem, wszystko widać, wszystko się instaluje, wszystko działa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości