Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie widzę serialu w bibliotece ani innych sezonów
#1
Hej, ma  problem z tym, że podałem jako źródło folder z serialami na dysku, wszystkie seriale pobrało i ukazały się w bibliotece oprócz miodowych lat. Okładka, opis, obsada wszystko zostało pobrane, tylko pojedyncze odcinki nie maja opisów itp. Dlaczego nie widze miodowych lat w bibliotece? I czy da się dodać je do biblioteki. Drugie pytanie mam skazany na śmierć, widać w bibliotece ale tylko 1 sezon, reszty sezonów nie widać. Trochę bez sensu abym musiał wchodzić w system/ustawienia mediów/wideo/seriale/miodowe lata abym mógł obejrzeć serial... Proszę o pomoc bo program naprawdę fajny ale jakiś skomplikowany i chyba niedopracowany...
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jak masz ponazywane foldery/pliki tych materiałów, które nie dodały się do biblioteki?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Problem rozwiązany. Musiałem zacząć numerować odcinki w nazwie aby się pokazały. Nie wiedziałem, że dodanie do biblioteki jest uzależnione od scrapera. Mam pytanie. Czy jest jakiś dobry dodatek, gdzie znajdę seriale np. Kiepskich, rodzine zastępczą, miodowe lata, albo z tvn usta usta?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości