Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titan BINGIE MOD
#1
@adrt8v  "Sprawdziłem. Niestabilna. Przycina się podczas wychodzenia z ustawień do menu itp."

Przeniosłem moją odpowiedź dla użytkownika @adrt8v z wątku  "SPIS SKÓREK DO KODI 19+": 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (tam wpis usunąłęm).


Titan BINGIE MOD jest to bardzo ciężka skórka, wymagająca super wydajnego sprzętu. Na moim sprzęcie skórka Titan BINGIE MOD na Android TV też często się zawiesza tj. na Canal+ Box i Xiaomi Mi Box S, jedynym wyjściem z problemu jest powtórne zainstalowanie Kodi (bez deinstalacji zainstalowanego na sprzęcie Kodi) w tej samej wersji lub wyższej:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nic nie zostanie usunięte, Kodi dalej działa.

Jednak zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze skórki Titan MOD, która też ma też niektóre funkcje upodobniające wyglądem do Netflixa (Kompozycja menu w stylu Netflixa lub Netflix Origin) oraz świetnie się sprawuje na Kodi Nexus.  Szersze info:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Próbowałem kilkukrotnie używać na Xiaomi Mi Box S oraz Boxi-e Canal+  skórkę Titan BINGIE MOD, ale coś mi "ciężko" chodziła na Kodi 19 i Kodi 20. Być może miałem tylko takie wrażenie, po przejściu ze skórki Titan Vanilla, która naprawdę działała szybko jak błyskawica, przynajmniej w porównaniu do skórki Titan BINGIE MOD... 
Dla osób mających bardzo wydajny sprzęt,  skórka Titan BINGIE MOD może sprawdzać się dobrze  np. na Nvidia SHIELD TV Pro z wydajnym procesorem Tegra X1+  oraz układem graficznym zbudowanym na bazie architektury Maxwell skórka Titan BINGIE MOD powinna działać bez większych problemów.  Natomiast ja na moim sprzęcie o przeciętnej wydajności dla Kodi obecnie stosuję skórkę Titan MOD.

Zaznaczam, że spotkałem się z opiniami osób używających Nvidia SHIELD TV Pro, którym skórka Titan BINGIE MOD nie sprawia problemów...

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:#2
Titan Bingie Mod działa płynnie i bezproblemowo zarówno na Nvidii jak i Firesticku Max.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#3
Pragnę wyrazić wdzięczność dla AchillesPunks autora skórki Titan BINGIE MOD, który jest dużym znawca skórek opartych o Titana. Stworzył on skórkę Titan BINGIE MOD oraz udziela porad przy innych skórkach powiązanych z Titanem na Forum Kodi. AchillesPunks reaktywował Titan Vanilla w Matrix+.  Dzięki niemu oraz wszystkim osobom, którzy przyczynili się do dalszego rozwoju skórki Titana w formie modów (Titan BINGIE MOD, Titan Vanilla Matrix+, Titan MOD) skórka Titan dalej żyje...  Moją ulubioną skórką zawsze był Titan. Cieszę się, że ta kultowa skórka ma kontynuację w postaci modów tj. Titan BINGIE MOD, Titan Vanilla Matrix+, Titan MOD w czym jest znacząca zasługa AchillesPunks.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości