Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POMOC- nagły brak internetu: Canal plus box+Wolf Laucher
#1
Sad 
Witam, bardzo proszę o pomoc.
Dopiero rozpoczynam przygodę z nieoficjalnym oprogramowaniem do dekoderów. Opiszę moją sytuację:
Sprzęt: Canal  + box 4K
Zainstalowane oprogramowanie: Wolf Launcher
Opis problemu: Wszystko działało super przez ponad rok, nagle brak internetu w tv boxie. Co zrobiłem:
-Będąc wciąż w Wolf Laucherze, wybrałem opcje androida i sprawdziłem połączenie internetowe, usunąłem, dodałem wi-fi, dodałem nowe wifi z telefonu, efekt ten sam - moc sygnału doskonała, komunikat że internet ograniczony" (czy jakoś tak), a internetu brak, zero.
-Podpiąłem kabel sieciowy (nowiutki), w menu wyskoczyło mi połączenie ethernet, ale internetu 0.
-Skontaktowałem się z dostawcą internetu (już wcześniej) - wszystko z jego strony ok, były spadki przez poluzowany kabel ale już wpięty i powinno min. 100mbs śmigać. Inne sprzęty działają bez zarzutu.
-Z bezsilności próbowałem wylogować się/zalogować na inne konto google, no ale - brak internetu Dodgy 
-wyczyściłem pamięć podręczną
-resetowałem wszystko co możliwe sprzętowo kilka razy, bez skutku.
-w końcu wybrałem laucher canal + jako domyślny ale to samo co powyżej - internetu brak.

Jakieś pomysły? Laikiem komputerowym nie jestem, kodi-laikiem już tak i brak mi pomysłów Wink. Mógłbym przywrócić ustawienai fabryczne, ale nie wierzę w poprawę. Możliwe, że coś w hardware padło? Proszę o pomoc! I za wszelkie wskazówki dziękuję Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A ja bym zaczął od fabrycznych jak wszystko zawodzi a sieć jest ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości