Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Czy wie ktoś czy istnieje dostawca na słabe łącze? Tv polska? Najlepiej w sd
Odpowiedz
REKLAMA:



na plusx ma być wersja 4mb listy, narazie testowo udostępnione
Odpowiedz
4mb listy co to oznacza, w użytkowaniu?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(07-05-2021, 02:49 PM)Maciej_27 napisał(a): 4mb listy co to oznacza, w użytkowaniu?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
To co zawsze - niższy bitrate to gorsza jakość obrazu, ale spore odciążenie łącza internetowego jeśli ktoś ma wolny internet to będzie miał alternatywę. Zwykle piraci nadają tylko w jednej jakości więc można powiedzieć że PlusX wprowadził taką innowację dająć wybór co do jakości Big Grin
Odpowiedz
Plusx od kilku dni coś słabo działa, częste zacinki archiwium praktycznie nie działa.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Archwium nie działa do końca bo padły dyski, musi się nagrać od nowa więc za kilka dni wróci wszystko do normy plus jest taki, że będzie 7 dni archiwum. Czasami warto się zalogować na stronę plusx i zerknąć w news.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



(07-05-2021, 04:19 PM)Maciej_27 napisał(a): Plusx od kilku dni coś słabo działa, częste zacinki archiwium praktycznie nie działa.

Właśnie @mjw mnie uprzedził, łaskawie zaglądaj na stronę główną new.plusx zanim ponownie z "czymś" wyskoczysz...
Odpowiedz
Mam pytanie, czy da sie jedna playliste z PlusX ogladac na urzadzeniach w roznych polozeniach geograficznych? (oczywiscie nie jednoczesnie)
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Witam serdecznie.
Zwracam się do Was z zapytaniem - czy jest możliwość utworzenia listy m3u z programu player.pl? Mam abo na kanały tv i chciałbym je wrzucić do domyślnego programu tv w moim telewizorze aby nie uruchamiać dodatkowo aplikacji player.
Chciałbym aby streaming tych kanałów odbywał się "legalnie" z danymi mojego konta.

Czy ktoś coś podobnego robił, czy w ogóle taka możliwość istnieje?
Pozdrawiam
Artur
Odpowiedz
Przecież jest wtyczka player.pl do kodi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości