Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(08-05-2021, 03:40 PM)rajman napisał(a): Przecież jest wtyczka player.pl do kodi
Ale niestety nie mogę tych kanałów przerzucić do programu domyślnego (Live TV) , w którym mam standardowe kanały dvbt.
Domyślnie ten program może wczytać listy m3u, niestety nie współpracuje z zewnętrznymi programami (jak kodi).
Odpowiedz
REKLAMA:



(08-05-2021, 03:49 PM)ad_ford napisał(a):
(08-05-2021, 03:40 PM)rajman napisał(a): Przecież jest wtyczka player.pl do kodi
Ale niestety nie mogę tych kanałów przerzucić do programu domyślnego (Live TV) , w którym mam standardowe kanały dvbt.
Domyślnie ten program może wczytać listy m3u, niestety nie współpracuje z zewnętrznymi programami (jak kodi).
Jedyne co można by próbować zrobić to dodać do ulubionych w kodi kanały z wtyczki Player i stworzyć taką niby listę m3u.
Nie z każdą wtyczką to działa, a jeśli działa takiej listy możesz użyć tylko w obrębie Kodiego np w Iptv Simple client.
Ale nie da się dodać jej do twojego programu od dvbt...
Odpowiedz
siema, czy jest ktos kto w miare możliwosci może pomoc w zarejestrowaniu sie na plusx był bym wdzieczny za pomoc czekam na PW Smile
Odpowiedz
Odpowiedz
Gość już tam był, ale nie ogarnia podstaw. Na razie ma odpoczynek tygodniowy za wyzywanie na PW moderatora.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Abstrahując od wątku,
czy mogby ktos sie podzielic doswiadczeniami lub opinią odnosnie Sharavoz?
Bylbym wdzieczny.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Dzieki za te kontraproduktywna odpowiedz.
Nie chodzi tu o koszty czy tez zawracanie tylka lecz tylko o informacje.
A swoja droga, to najwygodniej wogole nie dzielic sie doswiadczeniami z innymi.
W ten sposob zaoszczedzamy sobie sporo czasu i stresu.
Osobiscie uwazam te odpowiedz "dedykowany temat" za egoistyczna i zalosna.
Niestety, sporo ludzi korzysta z forum myslac tylko o wlasnych interesach.
Ale na szczescie sa tez i inni.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
[Obrazek: s018.gif] [Obrazek: s018.gif]
Odpowiedz
[Obrazek: default_laughing5.gif]
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości