Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
mjw napisał(a):to z daleka śmierdzi jakimś chińskim resellerem


Gość wygląda na francuza, żaden majfrend raczej nie będzie na swoim telegramie pisał po francusku jak nawet angielskiego nie mogą ogarnąć.


Poświęciłem się i wziąłem 12 miesięcy iptvfree.pro za 35 Euro bo otwartej rejestracji na teleele na horyzoncie nie widać.
Jak lista zacznie ssać albo żabojad zwinie się z interesem to dam znać.


Pytanie z innej beczki, czy By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  działa na darmowej wersji Tivimate?
Wklepałem adres (poprawnie), trochę pomłóciło ale żadne epg się nie wyświetla z powyższą listą (widziałem że łonogrzmot miał epg na teście od nich).  MI box restartowany kilka razy.
Odpowiedz
REKLAMA:



(06-10-2021, 06:49 PM)yogurt1337 napisał(a): Wklepałem adres (poprawnie), trochę pomłóciło ale żadne epg się nie wyświetla z powyższą listą

I nie wyświetli, nazwy kanałów prefiksy/sufiksy, przypisz testowo do wybranego kanału ręcznie EPG jeżeli tylko wersja free TiviMate na powyższe pozwoli...
Odpowiedz
Witam,

co jakiś czas pojawia się u mnie jakiś mały problem. Ten, o którym napiszę jest nie tyle mały, co ciekawy. Jestem laik z małym plusem, ;-) . Mam android box, tivimate i teleele... . 
Otóż od pewnego czasu, jak chcę zmienić kanał, to pojawia się czarna tablica i kod 404. To występuje praktycznie przy wszystkich kanałach. I teraz ta ciekawostka. Wystarczy, że cofnę pilotem nadawanie o 1 minutę do tyłu (teraz nie leci dany program "na żywo", tylko z jedno minutowym opóźnieniem ) i jest wszystko dobrze. W tej chwili oglądam mecz Polaków, nie "na żywo" i zerkam w telefon, jaki jest wynik. Niby mały problem, idzie z tym żyć, ale ...CO TO JEST ZA ZJAWISKO ? Dodam, że ta sytuacja występuje na trzech box'ach. Pozdrawiam i może jakieś sugestie ?
Odpowiedz
(09-10-2021, 07:59 PM)ter58 napisał(a): jakieś sugestie ?

Serwer przestawiony na USA?


[Obrazek: pG9KK3Zl.jpg]
Odpowiedz
(09-10-2021, 08:29 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(09-10-2021, 07:59 PM)ter58 napisał(a): jakieś sugestie ?

Serwer przestawiony na USA?


[Obrazek: pG9KK3Zl.jpg]
Tak !
Odpowiedz
(09-10-2021, 07:59 PM)ter58 napisał(a): jakieś sugestie ?

Na losowo wybranym BOX-ie wyczyścić pamięć/dane aplikacji TiviMate Premium, restart urządzenia, zalogować się w aplikacji, wprowadzić ponownie adres listy+EPG, sprawdzić działanie, żyć długo i szczęśliwie...
Odpowiedz
REKLAMA:



(09-10-2021, 08:36 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(09-10-2021, 07:59 PM)ter58 napisał(a): jakieś sugestie ?

Na losowo wybranym BOX-ie wyczyścić pamięć/dane aplikacji TiviMate Premium, restart urządzenia, zalogować się w aplikacji, wprowadzić ponownie adres listy+EPG, sprawdzić działanie, żyć długo i szczęśliwie...
No niestety, to samo. Dziękuję za pomoc i ...czekam dalej na sugestie,


pozdrawiam
Odpowiedz
(09-10-2021, 08:56 PM)ter58 napisał(a): dalej na sugestie

Testowo sprawdzić działanie na europejskim serwerze, po zmianie serwera obligatoryjnie zaktualizować listę w TiviMate...w przypadku:

ter58 napisał(a):No niestety, to samo

...z opisem problemu, wysłać wiadomość do dostawcy.
Odpowiedz
(09-10-2021, 09:33 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(09-10-2021, 08:56 PM)ter58 napisał(a): dalej na sugestie

Testowo sprawdzić działanie na europejskim serwerze, po zmianie serwera obligatoryjnie zaktualizować listę w TiviMate...w przypadku:

ter58 napisał(a):No niestety, to samo

...z opisem problemu, wysłać wiadomość do dostawcy.
No, no, no. Chyba to pomogło :-). Później protestuję dokładnie. Dziękuję serdecznie i szczerze pozdrawiam !

No nie, działało tylko przez chwilę !
Odpowiedz
Specjalnie do Łonogrzmota !!!

Chylę czoło i bije się w pierś ! Twoja rada o zmianie serwera na Europę była chyba strzałem w dziesiątkę.
Jednak jestem idiota. Zasugierowałeś zmianę serwera i ja to "niby" wszystko zrobiłem, ale ...nie wcisnąłem "błyskawicy", która dopiero zmienia serwer ! Siedziałem przed komputerem wczoraj w nocy i dopiero po pewnym czasie na to "wpadłem". Jestem już po sześćdziesiątce i to chyba miało wpływ na mój "zapłon" Sorry.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości