Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Odpowiedz
REKLAMA:



(10-01-2023, 11:01 AM)piter1114 napisał(a):  wyświetla się strona logowania, i tyle.

Wyraźnie napisałem...aktualnie rejestracja nie jest otwarta.
Odpowiedz
Hi guys,
please help me with plusx tv playlist m3u, I don't need a key, only list without it, thank you very much
Odpowiedz
(12-01-2023, 04:53 PM)rrr040 napisał(a): Hi guys,
please help me with plusx tv playlist m3u, I don't need a key, only list without it, thank you very much
Skoro nie potrzebujesz klucza do listy a tylko listę to powinieneś sobie dać radę bez naszej pomocy skoro lista ci tylko potrzebna
Odpowiedz
Czy przygotowane listy m3u z KODI -> WP Pilota, TVP GO, TVP (Libka) da się je uruchomić w aplikacji TVirl. IPTV lub innej na Android TV?
Odpowiedz
Nie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



W jaki sposób można dodać kanały live z YouTuba?
Interesuje mnie formatowanie z takich odnośników
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dobrze by było aby była nazwa kanału oraz skierowanie do "live"

niż np. na ten
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Powód, może nie tak często, ale niektóre kanały na kilka godzin lub dobę znikają i z zmieniają kod na inny "watch?v=-fkjMjDUsRE".
Wiem, że można uzyskać m3u8, ale one mają tokeny.

Próbowałem w taki sposób za pomocą plugina IPTV Simple Client oraz YouTube od oficjalnego repozytorium KODI
plugin://plugin.video.youtube/play/?video_id=fkjMjDUsRE
Działa, ale coś jest nie tak z klatkowaniem obrazu. Playlista m3u z kanałami od TVP działają, i nie mam tu zastrzeżeń.
Czy jest jakiś na to sposób, o wszelkie porady będę bardzo wdzięczny, dziękuję za pomoc.

PS. Może jest jakiś plugin z polskimi kanałami lokalnymi?
Jak by coś mam zbiór takich kanałów, część ma zwykłe adresy ze strumieniami a część działa właśnie na youtube (retransmisja).
Odpowiedz
(12-01-2023, 05:01 PM)RebA napisał(a):
(12-01-2023, 04:53 PM)rrr040 napisał(a): Hi guys,
please help me with plusx tv playlist m3u, I don't need a key, only list without it, thank you very much
Since you don't need the key to the list, but only the list, you should be able to do it without our help, since you only need the list
 You should may help if you can, I have no link to m3u Huh
Odpowiedz
Witam

Czy ktoś podpowie ? Mam wykupioną listę w New Plusx na 2 urządzenia. Obydwa urządzenia to telewizory Samsung. Jeden jest z 2016 r a drugi z 2021 na obydwóch zainstalowana aplikacja Smart IPTV Na pierwszym wszystko działa jak należy a na tym nowszym ciągle jest łączenie oraz buforowanie i po chwili cannot connect. albo stream error. Chodzi może kilka kanałów w tym Antena TV a na reszcie czarny ekran. pomoże ktoś?
Odpowiedz
Ostatnio przypadkiem natknalem sie na radiowe listy M3u.
Nie wiem co to warte ale moze kogos zainteresuje.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: lolo99, nettur, p3t3n3t
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości