Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
U każdego będzie chodzić inaczej dlatego trzeba testować. Głównym czynnikiem jest routing jaki masz u swojego ISP.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Póki co, teleevidienie, jest spoko. Mam pytanie. Może ktoś wie, czy teleevidienie dostarcza także EPG ? Napisałem do nich meila, to odpisali mi pytająco, po co mi EPG ?  Smile. Znalazłem w sieci darmowe EPG i nawet chodzi. Ale moje pytanie jest aktualne, dziękuję i pozdrawiam. SUPER FORUM !!!

A i jeszcze jedno.
Mam "abonament" ważny jeszcze 9 dni, czy mogę już teraz zakupić dodatkowe 30 dni ? Czy będę miał 39 dni, czy te 9 dni "ucieknie" i będzie tylko 30 ?
Odpowiedz
Jasne że możesz zakupić dodatkowe dni, potem jedynie odnawiasz już działającą usługę o 1/3/6/12msc x 3€. Przypuszczam że dni się sumują też od niedawna używam to. W kwestii EPG to masz tutaj podany link warto skonfigurować z iptv simple client.
Odpowiedz
(22-09-2019, 03:58 AM)zm1c4l napisał(a): Jasne że możesz zakupić dodatkowe dni, potem jedynie odnawiasz już działającą usługę o 1/3/6/12msc x 3€. Przypuszczam że dni się sumują też od niedawna używam to. W kwestii EPG to masz tutaj podany link warto skonfigurować z iptv simple client.
Pod televidente lepiej skonfigurować wtyczke pve iptv archive, można ogladac progeamy do 3ech dni wstecz.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ale czy pve iptv archive nie działa tylko na Coreelec ?

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Korzysta ktoś z SS IPTV? Posiadam to w TV, ale przy zmianie kanałów długo trzeba czekać i czasem zacina. Czy to wina programu? Na dekoderze działało by to lepiej?
Odpowiedz
REKLAMA:



(22-09-2019, 03:58 AM)zm1c4l napisał(a): Jasne że możesz zakupić dodatkowe dni, potem jedynie odnawiasz już działającą usługę o 1/3/6/12msc x 3€. Przypuszczam że dni się sumują też od niedawna używam to. W kwestii EPG to masz tutaj podany link warto skonfigurować z iptv simple client.

Tak, sumują się dni. Wciskając kontynuj , dodaje do konta 30 dni. To już wiemy. Ale EPG, dalej "ciemno" Dostałem od nich link, ale wstawiając ten sam link do "przewodnika" jest pusto. Chyba ,że piszesz o innym linku, którego ja nie widzę.
Odpowiedz
Epg nasze forowe By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
EPG skompresowane: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

EPG nieskompresowane: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ale jesteś ślepy taki wielki na samej górze baner Smile
Odpowiedz
Odpowiedz
To ja podpinam się pod Waszą rozmowę i zapytam o coś. Jak konfiguruje pvr simple client albo archive client to lista ładuje się a potem gdy jest "importowanie danych przewodnika z serwerów" okno to stoi w miejscu kilka minut zanim będzie można uruchomić program. Dlaczego tak długo?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości