Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Jeśli nie napisał tego w przypływie szału, to rejestracja nigdy nie będzie już otwarta a nieopłacone konta usuwane z systemu Big Grin
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Witam. Zainstalowałem teleelevidenie_1.0.2.apk na telefonie i tv Philips . Na telefonie jest spolszczona na tv jest po rosyjsku. Wie może ktoś jak zmienić język?.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
w ustawieniach aplikacji możesz zmienić język
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(20-02-2020, 02:33 PM)coolbooy napisał(a): Jakiego  adresu mam użyć aby zobaczyć to co przesłałeś i zamówić test ?


Żadnego. Kiedyś kilkukrotnie próbowałem i wszystkie prośby o test pozostały bez odpowiedzi. Wykup za 3 EU na miesiąc i potestujesz. Wink
Odpowiedz
Witam. Korzystam z list tele za pomocą apki SmartIPTV na moim LG WebOS, i dość często są problemy z przerywaniem tzn. czarnym ekranem przez góra 2-3 sekundy na niektórych kanałach. Czy macie jakiś pomysł czym jest to spowodowane?
Dodam, że korzystam z innej listy też z tele na Android Box (OTT Navigator) i nie mam jakichkolwiek problemów.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



(26-02-2020, 07:41 AM)SIXEVAN napisał(a): Korzystam z list tele za pomocą apki SmartIPTV na moim LG WebOS

Eksperymenty/testowe zmiany list?
Inna aplikacja za pośrednictwem LG Content Store?
Odpowiedz
List nie zmieniałem, z SSIPTV nie do końca jestem zadowolony, a nie mogłem znaleźć jakiejś sensownej apki w Content Store do IPTV.
Odpowiedz
(27-02-2020, 07:06 PM)SIXEVAN napisał(a): List nie zmieniałem

No to może "czas najwyższy" przetestować kilka list, które Ci udostępnia teleelevidenie, na twoim koncie [Obrazek: g075.gif]


SIXEVAN napisał(a):nie mogłem znaleźć jakiejś sensownej apki w Content Store do IPTV

W takim razie, sprawdź te znalezione "bezsensowne", może jednak trafisz na taką, która się sprawdzi [Obrazek: d015.gif]
Odpowiedz
Doładowałem konto w kwocie 3,5 euro ale nie mam opcji aktywacji pakietu. Też tak macie ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości