Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(30-03-2020, 04:59 PM)nixs napisał(a): różnica jest,mam dwa odbiorniki jeden w salonie drugi w sypialni (nie ma problemu), a wykupilem iptv i udostepnie dla szwagra, jak jednoczesnie beda uzywać na dwóch urządzeniach to problem

To chyba logiczne, co w tym sensacyjnego, nie mieszaj...używam jednocześnie na jednym IP, na dwóch urządzeniach, nie mam/nie miałem żadnych problemów, dotarło?! czy jeszcze nie bardzo?!

No proszę, jakie usprawnienie [Obrazek: a020.gif]

[Obrazek: 13e0ea90e26186bc.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



Bez nerwów 
ale  "jednocześnie na jednym IP" ten sam kanał a raczej , nie ważne, jak działa to działa
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
Jeszcze do niedawna jak weszła funkcja w TiVi Mate do dzielenia ekranu po zalogowaniu w panelu teleleleelel był komunikat wielkimi literami: "Remember, one list one device at the same time or ban". Także tego Smile


Cytat:one device in one time per subscription
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(30-03-2020, 06:19 PM)nixs napisał(a): ale  "jednocześnie na jednym IP" ten sam kanał a raczej , nie ważne

Dokładnie, nie ważne, nie ma ŻADNEGO znaczenia wybór kanału, przy jednym IP na dwóch odbiornikach, może być ten sam, jedynie istotne jest poniższe:

[Obrazek: d94cdc2e5acca700.jpg] 

Wszystko w temacie, na tej płaszczyźnie, dziękuję za uwagę [Obrazek: a010.gif]
Odpowiedz
Tak, tylko zostawię tutaj tego screena  [Obrazek: a076.gif]


[Obrazek: 3555621437990802.jpg]
Odpowiedz
Czy jest sposób, żeby te radiowe kanały z teleelevidenie były widoczne w zakładce radio w kodi przy użyciu prv archive client?
Odpowiedz
REKLAMA:



Płacił ktoś kartą Revolut w usłudze sprypay za teleevidenie
Wprowadził to wczoraj i nijak nie idzie zapłacić z karty.
Odpowiedz
Nie przepuszcza karty? Ale dodał zwykłą płatność Revolut.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Tak. Nie puszcza przez nr karty Revolut. Ale zapłaciłem metodą przekaż link do płatności na email, też z Revolut i poszło elegancko. Tylko 9 eurasow, ruski wymaga.
Odpowiedz
(30-03-2020, 05:19 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(30-03-2020, 04:59 PM)nixs napisał(a): różnica jest,mam dwa odbiorniki jeden w salonie drugi w sypialni (nie ma problemu), a wykupilem iptv i udostepnie dla szwagra, jak jednoczesnie beda uzywać na dwóch urządzeniach to problem

To chyba logiczne, co w tym sensacyjnego, nie mieszaj...używam jednocześnie na jednym IP, na dwóch urządzeniach, nie mam/nie miałem żadnych problemów, dotarło?! czy jeszcze nie bardzo?!

No proszę, jakie usprawnienie [Obrazek: a020.gif]

[Obrazek: 13e0ea90e26186bc.jpg]

Udało się to komuś zmusić do poprawnego działania? Jak próbuję ustawić kanały wg swojej kolejności to miesza je w losowy sposób
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości