Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Zawsze przy awarii poruszenie jakby świat się skończył. Big Grin Lepiej zobaczcie ile kanałów z UK dorzucił ale pewnie to chwilowe. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



(20-07-2020, 07:43 AM)mjw napisał(a): Lepiej zobaczcie ile kanałów z UK dorzucił ale pewnie to chwilowe. Tongue  

Zobaczyli już wczoraj, zobaczyli, osobiście mi te kanały "przeszkadzają", więc też trzymam się wersji, iż jest to przelotny bug techniczny [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
lista m3u darmowa
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

(09-03-2018, 08:21 PM)zajec napisał(a): Cześć wszystkim, korzystam od dłuższego czasu z listam3u.com ale chcę czegoś innego, tu brakuje mi paru programów, z jakością też nie idealnie. Co możecie mi polecić ? mam IPTV Simple Client. Z czego Wy korzystacie ?
ja korzystam z darmowych mam takie które cały czas działają jest ich bardzo dużo i sie nie zacinają i są w świetnej jakości
Odpowiedz
(27-07-2020, 09:25 AM)goracakociara napisał(a): lista m3u darmowa

26 kanałów dla zalogowanych abonentów dawnej Cyfry+?
Odpowiedz
witam, czy tez macie problemy z niektorymi kanalami ze buforuja sie co kilka sekund? wiekszosc dziala bez zarzutu ale tych zacinajacych sie jest calkiem sporo. kiedys wszystko dzialalo idealnie. aplikacja TiviMate Premium + lista Non-Apple devices Online autodetect, a moze to wina sprzetu? mam cos takiego Bqeel Android TV Box Smart tv Box R1 MAX【4G+128G】 Android 9.0 TV Box mit RK3318 Quad-Core 64bit Cortex-A53/ unterstützt WiFi 2.4G/5.0G /Bluetooth 4.0/ 4K/HD/ USB 3.0/H.265 Android Box By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Nie mam żadnych problemów z buforowaniem. Box podłączony kablem do internetu? Ten procesor w tym twoim pudełku to taki sredni jest jesli chodzi o dzialanie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



tak podlaczony kablem, chodzi o to ze wiekszosc dziala bez zarzutu a tylko niektore i to przewaznie te na ktorych chcialbym cos obejzec zacinaja sie co chwile na sekunde, jeszcze sprawdze w innej aplikacji, jaka jest najlepsza alternatywa dla tivimate?
Odpowiedz
A jak użycie procesora w trakcie oglądania? Jeśli chodzi o mnie to brak przycinek, a jak już to naprawdę rzadko, ale może słabe porównanie bo ja oglądam na coreelec z 2 GB ramu ;]
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
no ok ale jezeli bylaby to wina zbyt slabego sprzetu to przycinaloby tylko niektore kanaly? za kazdym razem praktycznie te same sie tna, rzadko ogladam tv i nie wiem od kiedy to sie zaczelo ale wiem na 100% ze w poprzednich wersjach tivimate wszystkie kanaly dzialaly bez najmniejszych problemow.
Odpowiedz
(05-08-2020, 08:14 PM)damian87 napisał(a): niektore kanaly? 
te same sie tna

Bądź uprzejmy napisać kilka nazw tych "tnących" kanałów, sprawdzi się pro forma [Obrazek: k045.gif]

damian87 napisał(a):jaka jest najlepsza alternatywa dla tivimate?

Jak dla mnie, nie ma żadnej...możesz na przykład spróbować dedykowanej aplikacji do odtwarzania, od teleelevidenie [Obrazek: r010.gif]

damian87 napisał(a):kiedys wszystko dzialalo idealnie

Jakie kiedyś?!
Zawsze i wciąż [Obrazek: k040.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości