Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
witam, dziekuje wszystkim za pomoc ale wychodzi na to ze problem rozwiazal sie sam. testowalem na telefonie w roznych aplikacjach i w jednych dzialalo wszystko normalnie a w innych tak samo jak na tivimate. pozniej wlaczylem tivimate zeby przejzec wszystkie kanaly i napisac dokladnie ktore nie dzialaja i okazalo sie ze wszystko śmiga jak powinno.
Odpowiedz
REKLAMA:



dobra, chyba za wczesnie pochwalilem. znowu to samo na tivimate bo na tel w innej apce wszystko dziala, tna kanaly glownie filmowe np hbo2 hbo3 paramount itp. ale hbo normalnie dziala a nawet ten canal+ w 4k. jedynym wytlumaczeniem jest chyba ze sprzet z programem nie chce dobrze wspolpracowac. we wczesniejszych wersjach tivimate jak jeszcze nie bylo tylu opcji ustawien i nawet polskiego jezyka to wszystko bylo ok.
Odpowiedz
(06-08-2020, 05:33 PM)damian87 napisał(a): chyba ze sprzet z programem nie chce dobrze wspolpracowac

Być może sprawdzą się najprostsze rozwiązania...w opcjach ustawień BOX-ka aktualizacja systemowa, wyczyść pamięć podręczną aplikacji TiviMate, wyciąg wtyczkę z prądu na kilka minut, niech urządzenie "odpocznie", a system "przeładuje" się na nowo...oby pomogło [Obrazek: g075.gif]

Można również, gdy powyższe nie przyniesie pozytywnego rezultatu, poeksperymentować w ustawieniach TiviMate, typu rozmiar bufora, dekoder wideo, funkcja auto frame rate...[Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
Przetestuj inna apke np ott navigator (na tej apce chyba oparta jest apka teleele...) Jak będzie to samo, to może faktycznie coś z boxem (nie instalowałeś jakiś innych aplikacji które mogą wpływać na wydajność boxa) , możesz również ściągnąć starsza wersję tvimate i zobaczyć jak będzie.


Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
telelelele ma swoją apkę, którą scrackowali i tam się podaje ten pin co się w panelu pokazuje, działa archiwum i nasze EPG
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Jak ktoś chce listy z dużą ilością (głównie zagranicznych nie wiem co działa) kanałów to niech wchodzi poniżej:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

PS Jak będziecie chcieli odtworzyć listę to mały protip, niekoniecznie wpisujcie link, tylko ściągnijcie sobie wszystko z githuba, wypakujcie, wejdźcie w folder channels zaznaczcie wszystkie pliki i dodajcie do listy odtwarzania n.p. w PotPlayer.
Odpowiedz
REKLAMA:



(06-08-2020, 09:15 PM)mjw napisał(a): telelelele ma swoją apkę, którą scrackowali i tam się podaje ten pin co się w panelu pokazuje, działa archiwum i nasze EPG

A co to za apka, jak się nazywa i skąd można ją pobrać?
Odpowiedz
(09-08-2020, 12:41 PM)LooBuuz napisał(a): skąd

Aaaaaa na przykład poszukać w temacie Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie, na tutejszym forum, bodajże siódma podstrona [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
Znalazłem - thx
Odpowiedz
witam, nie było mnie przez weekend i nie moglem wczesniej sprawdzić, apka ott navigator dziala idealnie. Wygląda na to ze to jednak tivimate cos gryzie sie z systemem, sprawdzałem w opcjach rozne konfiguracje i było tylko gorzej chyba zamienię tivimate na ta ott navigator i problem z głowy. Spróbuję jeszcze tą od teleele. dziękuję bardzo wszystkim za pomoc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości