Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(23-11-2020, 06:50 PM)STomasz napisał(a):  na smart tv któraś opcja lepiej 

mjw napisał(a):wybierasz universal [HLS/MPEG-TS] playlist for most devices!
Odpowiedz
REKLAMA:



Dzięki, wczoraj na szybko wybrałem te dwie inne opcje ;D
Odpowiedz
Witam, mam problem z odbiorem listy m3u w aplikacji Smart IPTV na Samsung. Mam wykupiony pakiet na 2 urządzenia. Na jednym Tv działają wszystkie kanały a na drugim Tv część kanałów jest czarny obraz. Może ktoś wie w czym jest problem.

[Obrazek: GdVFPFql.jpg]
Odpowiedz
Platnosc paypalem znowu zniknela na teleele? Ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?
Odpowiedz
(02-12-2020, 09:10 PM)tydell napisał(a): Jakies 2 tygodnie temu widzialem na teleelevidenie platnosc paypalem, dzisiaj juz nie ma. Usuneli ta mozliwosc?

[Obrazek: k050.gif]

[Obrazek: zQCjlR4l.jpg]
Odpowiedz
u mnie nadal jest możliwość płacenia przez PayPal
Odpowiedz
REKLAMA:



(24-11-2020, 04:22 PM)pawlo1925 napisał(a): Witam, mam problem z odbiorem listy m3u w aplikacji Smart IPTV na Samsung. Mam wykupiony pakiet na 2 urządzenia. Na jednym Tv działają wszystkie kanały a na drugim Tv część kanałów jest czarny obraz. Może ktoś wie w czym jest problem.

[Obrazek: GdVFPFql.jpg]
mam to samo Sad tzn od jakis dwóch tygodni kilka kanałów nie może się załadować Sad na innym tv bez problemu, na telefonie bez problemu, na kompie bez problemu na tv Samsung z aplikacją smartiptv na usb nie ładuje Sad Znalazłeś może przyczynę/rozwiązanie?
Odpowiedz
Udało mi się zarejestrować w teleelevidenie...napisał mi, że płatność za pomocą Perfect Money....nigdy nie korzystałem z tej bankowości więc nie bardzo orientuję się czy jest ok. Trzeba tam założyć konto?
Za listy od innego dostawcy płaciłem troszeczkę w inny sposób .... By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Którą z opcji płatności jakie są w chwili obecnej polecacie aby w miarę szybko to załatwić?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Proszę o podpowiedz i poradę jednocześnie.


Pozdrawiam.
Odpowiedz
Jest jakiś sposób , żeby sobie uporządkować liste kanałów na stronce teleelevidenie? Gdy poustawiam sobie tak jak chce na stronie i ją odświeżę to za chwilę jest jakaś zupełnie przypadkowa kolejność moich kanałów.
Odpowiedz
Chyba jedyny sposób to korzystanie przez Tvheadend, ale wtedy tracisz archiwum
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości