Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
#81
(05-04-2019, 12:53 PM)zbyck napisał(a):
nie mam żadnego tam napisu

Po faktycznym zaksięgowaniu / doładowaniu konta stosowną kwotą, trzeba listę zakupić  [Obrazek: r010.gif], po czym następnie "szukać" jej adresu [Obrazek: e020.gif]

[Obrazek: c35d7549f1cddc97.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
no mam od 2 dni zakupione,ale listy w tym Televidenie nie widzę ,ani na emailu.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

OK już mam listę,jest w Moj Usługi/Waszi Usługi-tam klikamy na Informacija,przenosi nasz do drugiego okienka o nazwie Usługa i tam jest podany Mac Adres,Data,HLS playlist: ...i MPEG TS playlist: ...

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.



Mam zapisane 2 listy w pliku tekstowym,tylko w jednym urządzeniu mogę ją używać,mogę wypróbować na laptopie a potem na tvboxie?
Odpowiedz
#83
Odpowiedz
#84
no masakra z tym serwisem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jakaś, piszę już kolejny raz o namiary do przelewu i cisza.
Ps. jak mi potrzebna lista m3u to mac też muszę podać?
Odpowiedz
#85
Odpowiedz
#86
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
Przed zakupem, możemy wpisać dowolną nazwę w rubryce ID playlist:

[Obrazek: 3bca504b81958e73.jpg]

Po zakupie, wpisana przez nas nazwa, zamienia się w przedmiotowy MAC, prawda jakie banalne [Obrazek: e020.gif] 

Oczywiście, nic nie stoi na "przeszkodzie", aby nazwę pozostawić, w formie proponowanej przez automat zakupowy  [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#88
1. Mac adres jest identyfikatorem listy, nie musi być prawdziwy ani nie musi być mać adresem. Jeśli jednak ktoś chce używać w siptv to powinno się podać ten sam MAC co tam. Jak ktoś źle wpisał lub nie wpisał swojego to w następnym miesiącu trzeba poprostu nie przedłużać obecnej a wykupić nowa listę.
2. Są 2 wersje listy HLS i MPEG-ts, moim zdaniem znacznie lepiej działa hls, przynajmniej w Kodi.
3. Można zapisać sobie listę do pliku m3u i korzystać z tego samego pliku na kilku urządzeniach, używanie URL wyklucza używanie na kilku urządzeniach że względu na to że wywołanie URL skutkuje wygenerowaniem nowego tokena do streamów i poprzedni przestaje działać. Samego URL można używać na różnych urządzeniach ale nie w tym samym czasie ponieważ lista pobrana wcześniej przestanie działać.
Odpowiedz
#89
(07-04-2019, 08:21 PM)adrt8v napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  jakaś, piszę już kolejny raz o namiary do przelewu i cisza.
Ps. jak mi potrzebna lista m3u to mac też muszę podać?

Jednak nie alli? Smile
Na chwilę obecną nie znalazłem tam zadowalająco działającego dostawcy, tańsi mają obcojęzyczne niektóre kanały bez możliwości wyboru ścieżki, z tego przedziału co polecałeś to reselerzy geniptv, którego działanie też nie do końca mnie zadowala ( przy ostatnim trialu z geniptv nie szło nic obejrzeć tak zacinało, na stronie geniptv piszą że tak jest zawsze jak są jakieś rozgrywki lub inne wydarzenia sportowe ). Tellyfrog wczoraj praktycznie wcale nie działał, 5sec i zwiecha.
Tak więc szukam dalej Smile

(07-04-2019, 08:00 PM)zbyck napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  jakaś, piszę już kolejny raz o namiary do przelewu i cisza.
Ps. jak mi potrzebna lista m3u to mac też muszę podać?

Ja Maca nie podawałem,dostałeś emaila od nich? tam nie ma nr.konta ,przez paypala wpłacasz na emaila ich.
Ja takiego miałem:
hello
paypal infium@infiumhost.com
or revolut (you can send request money link)
please don't forget to put your login/email in billing system to note of payment
btc: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtu był numer,
thanks


A reszta według opisu na 8 i 9 stronie.
Dzięki, właśnie przelałem paypalem i czekam jak się pojawi na koncie. Takiego samego maila mi wysłali.
Bum, już jest, zakupiona lista, pora na testy.
Odpowiedz
#90
(08-04-2019, 06:58 PM)flo333 napisał(a): właśnie przelałem paypalem i czekam jak się pojawi na koncie.

Doładowałem pod wieczór, i z "przyzwyczajenia" pierwsze słowo jakie mi się nasunęło, to "czekam"...a tu niespodzianka, po kilku minutach konto zasilone, lepiej sprawdź teraz [Obrazek: s025.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości