Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(19-08-2019, 01:01 PM)mjw napisał(a): U każdego może chodzić inaczej, załóż konto i poproś na w wiadomości u nich o test. Dają za darmo i będziesz mógł sam ocenić.
Ok

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



Teraz akurat przycina, ale nawet na stronie jest info ze to wina pogody.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Super odbiera nie spodziewałem się jak narazie to nic nie zrywa

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ostatnie dni teleevidenie tnie co raz częściej u mnie a jak u Was na kodi i mtv guide to chodzi?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Sporadycznie oglądam i działa dobrze. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(20-08-2019, 07:33 PM)adrt8v napisał(a): Ostatnie dni teleevidenie tnie co raz częściej u mnie a jak u Was na kodi i mtv guide to chodzi?

Tak chodzi na M-TvGuide teleevidenie tylko jedna zasada wpinasz bezpośredni link do listy i nie dzielisz się z nim z innymi listą. Wpinając nawet u Siebie na jednym sprzęcie w iptv sample i M-tvGude jedną listę zbanuje Ci ją na sample , do nowego restartu kodi. Strasznie tego pilnują Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



Dobrze wiedzieć.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
To nie tak, że zbanują. Oni mają zmienne tokeny i przy praktycznie każdym pobraniu listy token się zmienia. Więc trzeba czasami przeładować po prostu listę. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Ja używam na Smart TV aplikacją siptv i nic nie tnie każdy kanał działa jedynie czasem wyłączy się dźwięk ale zaraz wraca

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(20-08-2019, 07:33 PM)adrt8v napisał(a): Ostatnie dni teleevidenie tnie co raz częściej u mnie a jak u Was na kodi i mtv guide to chodzi?
Przycinanie ostatnie dni dalej tragiczne  szczególnie na kanałach sportowych i co tu zrobić?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości