Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Odpowiedz
REKLAMA:



(14-02-2020, 09:12 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(13-02-2020, 10:05 PM)LooBuuz napisał(a): Nie wiem czy nie zbiegło się to z aktualizacją Tivimate. 

Najnowsza, spolszczona wersja, tak jak poprzednia działa idealnie, obraz mucha nie siada...ustawienia odtwarzania w TiviMate masz podobnie?


[Obrazek: b081fe222c736cb2.jpg]

Po tych pikselozach w dolnej części ekranu bufor zmieniłem na duży. Reszta ustawień identyczna.
Odpowiedz
(14-02-2020, 05:47 PM)LooBuuz napisał(a): Po tych pikselozach w dolnej części ekranu

Dalej masz te "zakłócenia" obrazu? [Obrazek: d030.gif]
Wręcz "niemożliwe ", dzisiaj kilkanaście kanałów oglądanych, wszędzie tradycyjnie jakość perfekcyjna [Obrazek: g015.gif]
Odpowiedz
(14-02-2020, 06:19 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(14-02-2020, 05:47 PM)LooBuuz napisał(a): Po tych pikselozach w dolnej części ekranu

Dalej masz te "zakłócenia" obrazu? [Obrazek: d030.gif]
Wręcz "niemożliwe ", dzisiaj kilkanaście kanałów oglądanych, wszędzie tradycyjnie jakość perfekcyjna [Obrazek: g015.gif]

No widzę że dzisiaj jak narazie jest idealnie  Smile
Może faktycznie wiatr mieszał...
Odpowiedz
(14-02-2020, 07:18 PM)LooBuuz napisał(a):
(14-02-2020, 06:19 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(14-02-2020, 05:47 PM)LooBuuz napisał(a): Po tych pikselozach w dolnej części ekranu

Dalej masz te "zakłócenia" obrazu? [Obrazek: d030.gif]
Wręcz "niemożliwe ", dzisiaj kilkanaście kanałów oglądanych, wszędzie tradycyjnie jakość perfekcyjna [Obrazek: g015.gif]

No widzę że dzisiaj jak narazie jest idealnie  Smile
Może faktycznie wiatr mieszał...

A jednak pojawia się   Sad Sad Sad np na Polsacie i TTV. Widzę że pojawią się to jak obraz jest na pełen ekran. Jak są czarne pasy na górze i na dole to nie. 
Odpowiedz
Dzisiaj wykupiłem tivimate premium z uwagi na obsługę archiwum, ale jest tylko dzień dzisiejszy, (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) oczywiście w ustawieniach liczba przechowywanych minionych dni ustawiona na 3. Też tak macie? czy może coś przeoczyłem w ustawieniach?
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Dzięki...działa
Odpowiedz
Czy tnie się wam dzisiaj liga mistrzów na teleelevidenie ?
Odpowiedz
(18-02-2020, 08:26 PM)sircharles napisał(a): Czy tnie się wam dzisiaj liga mistrzów na teleelevidenie ?
Trochę tnie. Szczególnie na początku po włączeniu. Teraz się jakoś ułożyło
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości