Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
#1
Cześć wszystkim, korzystam od dłuższego czasu z listam3u.com ale chcę czegoś innego, tu brakuje mi paru programów, z jakością też nie idealnie. Co możecie mi polecić ? mam IPTV Simple Client. Z czego Wy korzystacie ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ja polecam By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
wygląda mi to na stronę do zakupu kart prepaid, powiesz coś więcej o tym iptv ? osobiście znalazłemww.buy-iptv.com oraz iptvforest.com korzystał ktoś ?
Odpowiedz
#4
listam3u.com jak uzyskać dostęp?

Wysłane z mojego SM-N950U przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Testowałem:

iptvforest - jestem bardzo zadowolony, szybkość, jakość, dużo programów, dobre EPG. 10 euro na miesiąc czyli 40 zł

buy-iptv - bez zarzutu, chociaż chyba delikatnie wolniej niż forest. 11 euro na miesiąc - drogo

plusx.tv - lipa, wziąłem na test, sporo programów bez HD, każdy po włączeniu ma przycinkę i po 2 - 3 sek. rusza dalej. Brak EPG - przynajmniej nie otrzymałem go tak jak w przypadku forest czy buy-iptv. Jednak jaka cena taka jakość (ruska) z drugiej stronyto ok 20 zł.

szukam dalej :/
Odpowiedz
#8
są jakieś do polecenie listy m3u płatne? jakieś zaproszenie przygarnę
Odpowiedz
#9
(16-03-2018, 09:04 PM)Raskol napisał(a): są jakieś do polecenie listy m3u płatne? jakieś zaproszenie przygarnę

mam nowe listy jak chcesz?
Odpowiedz
#10
(27-05-2018, 03:44 PM)Ja chętnie bym coś przygarnol, tak naprawde zależy mi tyloo na darmowych naziemnych plus comedy central Discovery National BBC HDTV macie coś takiego nie za miliony?  jacekgacia napisał(a):
(16-03-2018, 09:04 PM)Raskol napisał(a): są jakieś do polecenie listy m3u płatne? jakieś zaproszenie przygarnę

mam nowe listy jak chcesz?


Podziękowali: lelo1982
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości